Je to ten pravý, nebo ne? Poznejte to už na prvním rande!

Gynex

Reklama

Kamarádky okolo vás se jedna po druhé postupně vdávají, ale vy ještě nemáte ani prstýnek. Ba dokonce možná nemáte ani žádného přítele, protože to žádným z nich zkrátka nevyšlo. Teď se chystáte na první rande a opět vám v hlavě zní svatební zvony. A víte co? I na prvním rande můžete poznat, jestli je to ten pravý, nebo jestli jste (zase a opět, ježišmarjá!) sáhla úplně vedle.

Už první rande může hodně napovědět

První rande je klíčové a to hned v několika ohledech. Nejenže můžete zjistit, zda by vám to ve vztahu vůbec klapalo (nebo naopak ani trochu, protože jste každý úplně někde jinde), ale také si můžete udělat obrázek o tom, jestli by to mohl být ten váš prince na bílém koni.

Čeho si všímat? Na co si dát pozor? A jak si ho (samozřejmě sama pro sebe a v naprosté tajnosti) proklepnout a zjistit, jestli by to mohl být on – vašeho srdce šampion?

Nedělá ze sebe něco, co není

Muži mají tendence dělat ze sebe machýrky, protože mají pocit, že to nás ženy bere nebo co. Inu což – nechme je u toho, ačkoli na to máme svůj vlastní názor, že?

Pokud tedy natrefíte na muže, který si na nic hrát nebude, nebude předstírat, že je něco jiného (s největší pravděpodobností lepšího) nežli ve skutečnosti, pak mu připočtěte jeden bod k dobru. Takový týpek by mohl být tím, kterého si vezmete a strávíte s ním zbytek života, ne?

Nechce vás hned dostat do pelechu

Nejedna žena má tu zkušenost, že na prvním rande hned skončila se svým protějškem v posteli. Pokud to bylo vzájemné, pak proti gustu žádný dišputát.

Mnohdy jsou ale ženy svědky toho, že chlap příliš tlačí na pilu. Vidíte se třeba úplně poprvé a on už si vás představuje nahou u sebe doma v pelechu. To není zrovna ideální představa prince na bílém koni, že? Takže pokud máte rande s chlapem, který ani náznakem nedává najevo, že by s vámi rád hupsnul do postele, berte to jako velké plus.

Dodrží slovo

Správný chlap dodrží slovo, pokud ho někomu dá. A zvláště, pokud ho dá ženě, na které mu záleží. V opačném případě na něho není spolehnutí.

A která z nás by chtěla po svém boku muže, na kterého se nemůže spolehnout a který nedodrží, co slíbil? Vyzkoušet si to můžete už na prvním rande – když vám totiž při loučení řekne, že se vám ozve a skutečně se ozve, je to dobrá známka toho, že je to fér chlap. A s takovým si jistě lze představit zbytek života, že?

Zajímá se o vás

Ještě než začnete namítat, že chlapi dokážou předstírat zájem o ženu, zvláště pak v případě, kdy jsou na prvním rande a chtějí na ni udělat dojem, dovolíme si říci, že žena zpravidla hraný zájem dříve nebo později prokoukne.

Budete-li mít rande s mužem, ze kterého budete mít pocit, že se o vás skutečně zajímá, že se ptá a je zvídavý, i to je důvod k tomu, proč mu na seznam udělat další významný puntík k dobru.

Tip: Dala jste po prvním radne vztahu šanci? Přečtěte si, podle čeho poznáte, že váš vztah nebude fungovat.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama