Nová láska ve vaší blízkosti? Jak poznáte, že nebude fungovat

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Narazila jste na muže, se kterým byste si uměla představit společný život, ale stále si nejste jistá, zda jsou tyto sympatie vzájemné? Jak zjistíte, zda to s vámi myslí vážně, nebo jestli si s vámi chce jen užít? A nezáleží na tom, zda jednorázově. Nebo jestli máte být jen jeho útěchou po rozchodu. Zjistit, jak to s vámi má, není tak těžké.

Většina žen dává přednost dlouhodobým vztahům před těmi krátkodobými, muži to mají často naopak. Netvrdíme však, že neexistují výjimky. Občas je však těžké narazit na muže, který by toužil po dlouhodobém vztahu. Pokud právě začínáte randit s někým novým, máme pro vás pár tipů, jak můžete poznat, zda to s vámi myslí vážně.

Má problém se ozvat – i když to slíbí

Pokud vám váš partner po schůzce slibuje, že se vám ozve, ale vždy čekáte na telefon či zprávu zbytečně, je to jasné. Musíte být tou, která se vždy ozve jako první? Jestli mu nedělá problém slíbit něco, co potom nesplní, není důvod, proč by to neudělal znovu. Je jen na vás, zda nějaké znovu bude.

Nemáte společné plány

Ozve se vám jen v případě, když se na něj jeho přátelé vykašlou, nebo když mu nevyjdou plány, které na večer měl? Pak si budete muset přiznat, že jste pro něj spíš útěchou ve chvílích, kdy mu nevyjde něco jiného. Rozhodně pro něj ale nejste prioritou.

Tip: Zjistěte také, jaké jsou všechny fáze lásky?

Zdroj: Freepik.com

Neznáte jeho rodinu

Jste spolu už nějaký ten pátek, ale stále vás odmítá představit svým rodičům? Pak je dost možné, že to s vámi nemyslí vážně. Muži, kteří nevidí ve vztahu budoucnost, rozhodně nemají potřebu představovat svoji krátkodobou známost rodičům. Nechtějí poslouchat o své skvělé bývalé přítelkyni, kterou opustili, zatímco ta nová na ni zdaleka nemá.

Mění téma, když se bavíte o vašem vztahu

Stává se vám, že jakmile začnete mluvit o vás dvou a vašem vztahu, partner okamžitě stočí řeč k jinému tématu? A nezáleží na tom k jakému, protože se vždy nějaké najde? Žádný strach – pokud za sebou máte dvě schůzky, nemůžete čekat, že s vámi bude řešit budoucnost. Pokud ale takto uhýbá i po roce, je na čase odejít.

Kamarádi jsou důležitější

Ano, každý se potřebuje setkávat s přáteli. Pokud vás navíc partner vezme za jeho kamarády s sebou, je to fajn. Pokud se s nimi ale setkává několikrát do týdne, a přes to vlak nejede, je to k zamyšlení. Obzvlášť ve chvíli, kdy se nemůžete v některé dny na ničem domluvit, protože kamarádi. Nebo když ruší vaše plány kvůli kamarádům.

Tip: Přečtěte si také, jaké aktivity provozují lidé ve vztahu, kde je skutečná láska.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama