Jaká jste? Prozradí to střih vašich vlasů

Gynex

Reklama

Každá jsme nějaká. Jedna maková a druhá taková. Osobnost si nevybíráme, ta nám je pevně dána prvním okamžikem, kdy spatříme světlo světa. A je vlastně dobře, že jsme my ženy každá tak trochu jiná. V opačném případě by to totiž byla pořádná nuda.

Napadlo by vás, že o tom, jaká ve skutečnosti jste, mohou vašemu okolí hodně prozradit vaše vlasy? Možná jste se nad tím nikdy nepozastavily, ačkoli všechny tak nějak víme, že o povaze či charakteru hodně napoví například i oblečení. Jak je to ale s délkou či střihem našich vlasů? Skutečně dokáže prozradit více, nežli si uvědomujeme?

Ženy, které mají dlouhé vlasy, se rády líbí

Pokud nosíte dlouhé vlasy a své hřívy se odmítáte vzdát za jakoukoli cenu, pak jste žena, která miluje pozornost. O vlasech se velmi často říká, že jsou korunou krásy. Ve vašem případě dlouhá hříva potvrzuje, že se chcete líbit a že na sebe ráda upozorňujete.

Zároveň vás lze považovat za pečlivého člověka, který se stejnou láskou, se kterou pečuje o svoje dlouhé vlasy, stejně tak pečuje i o lidi okolo sebe. Do svého vzhledu investujete velké množství času a hodně vám záleží na tom, jak vypadáte. Vyjít neupravené třeba jen s odpadky před dům? To ve vašem případě absolutně nepřichází v úvahu!

Ženy, které mají krátké vlasy, nemají rády komplikace

Rozhodla jste se pro krátký sestřih a nemůžete se ho nabažit? Stále se ke krátké kštici vracíte, protože je podle vás praktická? V tom případě jste žena, která ve svém životě nestrpí komplikace a dělá všechno pro to, aby se jim vyhnula co možná nejširším obloukem.

Žena nosící krátké vlasy je pragmatická, realistická a zároveň také moderní, což jí nelze upřít. Místo toho, abyste svůj čas investovala do svého vzhledu, věnujete ho raději pro vás mnohem smysluplnějším činnostem. Jste rodinný typ, pro druhé byste se rozdala. Samozřejmě se i vy chcete líbit, ale víte, že vzhled není všechno a že jsou mnohem podstatnější věci, nežli dokonalý look.

Ženy, které mají vlasy po ramena, se neumí rozhodovat

Ženy, které opakovaně zkracují délku svých vlasů tak, aby jim sahaly maximálně po ramena, protože je to pro ně nejpohodlnější a nejvíce se jim to v této délce líbí, jsou nerozhodné a často utíkají do svého vlastního světa.

Na okolí působíte jako žena, která je veselá, přátelská a ráda se baví. A přesně taková i ve skutečnosti jste. Milujete pozornost a nevadí vám poznávat nové lidi – ba naopak, vyhledáváte to. Jsou ale dny, kdy chcete být sama, kdy se uzavřete do svého vnitřního světa. Největším negativem vaší povahy je nerozhodnost, která vám kolikrát dokáže pěkně zkomplikovat život. Často také rozhodnutí odsunujete na dobu neurčitou, což ale ne vždy je zrovna nejrozumnější řešení.

Tip: Chcete mít blond vlasy? Poradíme vám, jak toho docílit přírodní cestou.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama