10 znamení, že vás opravdu miluje

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Každá žena chce vědět, co k ní partner doopravdy cítí. Prvotní zamilovanost po čase vyprchá, na jejím základě se však zrodí dlouhodobá láska. Signály, které vám přítel projevuje, mohou napovědět mnohé. Právě na ně se zaměříme v dnešním článku.

Doteky

Bezprostřední pohlazení nebo polibky potěší každou ženu. Pokud tedy vidíte, že se vás partner dotýká často a s láskou, dokazuje tak opravdovou lásku a snaží se o prohloubení vztahu. Úsměvy, letmé doteky, objetí nebo důvěrné upravení mezi lidmi, to vše značí silnou náklonnost. Nemusí vás za každou cenu líbat na veřejnosti nebo projevovat city před očima ostatních, důležitější jsou ty drobné signály, které vám dají pocit jedinečnosti.

Zajímá se

Zajímá ho, co vás trápí, nebo naopak těší, čím si zrovna procházíte a jak se cítíte. Vyslechne vás, pamatuje si poslední společný rozhovor a snaží se být všímavý. Vzpomíná si na drobnosti – například, které jídlo je vaše oblíbené nebo jakou barvu máte nejraději.

Chce s vámi trávit čas

Touží s vámi trávit každou minutu i přesto, že je unavený nebo vás pozve na drink i s jeho kamarády? To je znamení, že vyhledává vaši přítomnost a těší se na každý společně strávený moment.

Žárlí

Vidíte na něm, že žárlí na ostatní muže v okolí nebo kamarády, s nimiž se vídáte? Nechce se o vás dělit a ubíjí ho pocit, že by o vás mohl přijít.

Dělá vám radost maličkostmi

Drobnosti, které dokazují, že na vás myslí a chce vás potěšit, jsou k nezaplacení. Může se jednat o oblíbenou čokoládu, večeři, masáž nebo obstarání domácnosti. Zkrátka dokazuje, že mu na vás opravdu záleží.

Pustí vás do jeho života

Seznamuje vás s rodinou, kamarády a kolegy, snaží se, abyste všechny poznala, a chlubí se tím, že právě vy jste jeho partnerka. Můžete si být jistá, že opravdu stojí o to, aby všichni viděli, jak šťastný s vámi je a co pro něj znamenáte. A tohle dělají jen lidé v páru, kde panuje spokojenost.

Plánuje budoucnost

Představuje si vás po jeho boku, má jasné plány do budoucna a chce je sdílet se svou drahou polovičkou. Co víc si přát?

Zdroj: Freepik.com

Nestydí se za vás na sociálních sítích

Rád se pochlubí společnými fotkami, nestydí se vás označovat nebo komentovat příspěvky. Dává všem okolo najevo, že jste jenom jeho a nechce se o vás s nikým dělit.

Dělá kompromisy

Snaží se docílit toho, abyste byla spokojená, a tak často bez nátlaku nebo nucených ústupků navrhne řešení, které je ideální pro vás oba.

Nabízí pomocnou ruku

Rozbila se vám žárovka, vytekla pračka nebo jste nemocná a nemůžete si zajít do obchodu? Partner se sám nabídne, prokazuje se svými činy, ne pouze zbytečným tlacháním. Nikdy vás nenechá na holičkách, můžete se na něj vždy a za každé situace spolehnout. Zkrátka chce, abyste byla v bezpečí.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama