Co dělají jen lidé v páru, kde je skutečná láska?

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Mezi nezávazným randěním a dlouhodobým vztahem je opravdu velký rozdíl. Zatímco při randění si necháváte spousty věcí pro sebe, ve vztahu, kde je opravdová láska, dělají muži i ženy určité skutky, které tyto dva typy vztahů odlišují. Co dělají?

Co dělají zamilované ženy?

Pozvou partnera na rodinný oběd

Rodina a přátelé jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy. Nejenže se jim svěřuje, ale tráví s nimi kus svého volného času. Partnera své rodině představují až v okamžiku, kdy jsou si jisté, že je to ten pravý. Pokud žena muže požádá, zda se představí její rodině, může muž jásat. Patří do jejího života.

Nesnaží se být dokonalá

Pokud je žena zamilovaná a cítí se s mužem bezpečně, přestane mít strach z toho, že není za každé situace dokonalá a upravená. Cítí se s vámi uvolněně, nemusí mít skvělý účes a bezchybný make-up. Klidně si oblékne tepláky a vyrazí s vámi ven.

Neřeší vaše chyby

Zamilovaná žena sice vidí partnerovy nedostatky, ale nemá s nimi problém. V jejích očích vždy převažují mužovy klady a silné stránky, přesto ví, že není dokonalý. Když už zná mužovy slabé stránky, nesnaží se jej měnit. To, že se nesnažíte svého partnera měnit a jste s ním, protože je takový, jaký je, je známkou zdravého stavu.

Tip: Přečtěte si také, jak poznat, že je váš partner sobec.

Dá na mužův názor

Zamilovaná žena se nerozhoduje pouze sama za sebe, v důležitých situacích se ptá na názor také svého partnera. Ať už se jedná o osobní vztahy, bydlení nebo práci, vše probere s mužem, na němž jí záleží. Chce znát jeho názor.

Zdroj: Freepik.com

Co dělají zamilovaní muži?

Diskutuje a hádá se

Hádáním nemyslíme divoké pokřikování a sprosté nadávky. Nýbrž fakt, že muž, který je zamilovaný, je ochotný do vztahu investovat nejen svůj čas, ale i snahu ke zlepšování se. Klidně se s vámi pohádá, bude s vámi diskutovat, abyste našli společné řešení a kompromis.

Naslouchá vám, co říkáte

Muži se často chovají jako malé děti – občas je však v prostosti jejich myšlení velká výhoda. Co si myslí, to řeknou. Zajímají se o to, co je baví a co je nadchlo. A jak poznáte, že je zajímáte právě vy? Zatímco mluvíte, pozorně vám naslouchá, ptá se a reaguje. Když si něco dokonce i zapamatuje, třeba drobnost, je jasno.

Ukáže vám svoje slabá místa

Každý muž od dětství slýchá, jak má být silný, nebojácný a odvážný. A rozhodně by se neměl bát nebo brečet. Pokud se však partner nebojí ukázat vám své slabiny, jste šťastná žena. Pokud vám odhalí, co jej trápí a z čeho má strach, nebudete příště tápat.

Tip: Přečtěte si také, jak si s partnerem rozdělit domácí práce.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama