Znamení zvěrokruhu, která se k sobě vůbec nehodí

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Každé znamení zvěrokruhu je typické svým postojem k životu, temperamentem a vlastnostmi. Díky tomu se vám mohlo stát, že jste narazila v životě na někoho, u koho jste měla pocit, že ho znáte celý život. A naopak jste potkala i lidi, se kterými jste si nesedla, ačkoliv jste se snažila sebevíc. Víte, jak se nahlíží na vztahy podle znamení?

Říká se, že je každé znamení zvěrokruhu typické svým postojem k životu, temperamentem, vlastnostmi. Ale také svým chováním v partnerských vztazích. Díky těmto společným vlastnostem se k sobě některá znamení hodí více, jiná méně. Víte, která znamení zvěrokruhu se k sobě vůbec nehodí?

Jak se k sobě hodí znamení Rak a Lev

Rak se Lvem se vzájemně velmi silně přitahují – ale nic dalšího než fyzická přitažlivost v tom není. Tato dvě znamení si nerozumí. Ani jako lidé, ani jako přátelé. Zatímco Lev je narcista, Rak všechno silně prožívá. A to je něco, co k sobě absolutně neladí. Lev často řekne něco bolestivého, něco, co Raka zasáhne víc, než je na první pohled patrné. Lev umí Rakovi říct něco, na co nikdy nezapomene.

Jak se k sobě hodí znamení Býk a Váhy

Pokud řešíte, jaká znamení se k sobě hodí nejvíce, Býk s Váhami to opravdu nebudou. Tato dvě znamení jsou si na první pohled podobná, to je však hlavní kámen úrazu všech vztahů, které tvoří lidé s těmito znameními. Býk chce mít vše pod kontrolou, a to se nelíbí Váhám. To je také příčinou většiny hádek, ke kterým se ale ani jeden z nich nepostaví čelem. Řešení společných problémů je velkou překážkou, přes kterou se dostane málokterý vztah v tomto složení.

Jak se k sobě hodí znamení Kozoroh a Vodnář

Pokud jste součástí vztahu v tomto seskupení, můžete mít na první pohled pocit, že jste si nemohla vybrat lépe. Postupem času si však začnete uvědomovat, jaká hloupost to byla. Kozorohové žijí zejména přítomností, vztah je pak pro ně prioritou. Vodnáři se však zaměřují především na budoucnost, na svoje cíle a svoje sny. A to je hlavní problém. Těžko můžete spojit život dvou lidí, z nichž jeden žije tím, co je teď a druhý tím, co teprve nastane.

Jaká znamení jste vy se svým partnerem? Dívala jste se někdy na váš společný horoskop?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama