Podle čeho poznáte, že vás miluje i po rozchodu?

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Rozchody nejsou nic příjemného – ale co dělat v případě, kdy jste si mysleli, že je váš rozchod definitivní, ale váš bývalý partner má neustálé tendence vás kontaktovat, rozchod probírat, sleduje vás online a vyzvídá? Tady jsou signály, podle nichž poznáte, že vás ještě nepustil z hlavy.

Rozešli jste se a vypadalo to, že žádná další společná budoucnost nehrozí? Konec vztahu bývá bolestivý vždy – popláčete si, zanaříkáte si, ale časem se otřepete a posunete dál. Jak ale poznáte, že jeden z partnerů konec nechce a dál se neposunul?

Chce být kamarád

Jistě kolem sebe máte dvojice, které spolu po rozchodu vycházejí dobře, některé se třeba i přátelí. O to stejné se můžete pokusit i vy dva. Ale ne bezprostředně po rozchodu. Osoba, která se chce přátelit hned po rozchodu, být v neustálém kontaktu, pouze bez intimností, je pravděpodobně stále zamilovaná.

Dělá vám scény

Ve vztahu jste se doslova přetrhli, aby vám ten druhý projevil vůbec nějaké city a ono nic? A po rozchodu z něj emoce lítají neustále a do všech stran? Jednou je usměvavý, jindy protivný, jindy vás citově vydírá? Nezapomínejte, že láska může snadno přejít v nenávist a naopak. Pokud s vámi o rozchodu mluví téměř nonstop a bouří se v něm emoce, ještě se z rozchodu nevzpamatoval.

Nikoho si nenašel – nebo si jich našel až moc

To, zda se ten druhý posunul, poznáte i podle toho, zda a jakým způsobem randí. Jednou z možností je, že tvrdí, že potřebuje být sám a dát se do kupy. Druhou variantou je horoucí snaha poznat z blízka maximum žen v minimálním možném čase.

Nová partnerka vás nesnáší

A není se čemu divit – obzvlášť tehdy, pokud o vás neustále mluví a vaše fotky si schoval do nočního stolku. I pokud se chcete po rozchodu dál přátelit, musíte brát vzájemně ohledy na své nové partnery.

Je z něj profesionální stalker vašich sociálních sítí

I po rozchodu váš bývalý partner poctivě a pravidelně sleduje, co se mihne na vašich sociálních sítích? Ví, kde jste byla, kde jste se vyfotila a koho nově sledujete na Instagramu? Pak chce mít přehled o vašem životě. Možná vám dává najevo na svých sítích, jak se má sám skvěle. Abyste začali žárlit a vrátili se k němu.

Napadají vás další způsoby, jak dává bývalý partner najevo, že vás stále miluje? Podělte se s námi!

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama