Nejlepší romantické komedie, které zpříjemní volný večer

Gynex

Reklama

Co s načatým večerem, ptáte se? Možností je jistě celá řada, ale vy dnes máte náladu na relax.  Jen tak se uvelebit v teple a pohodlí domova. Pokud máte chuť ještě více umocnit pohodovou atmosféru večera, pusťte si některý z romantických snímků. A jestliže prahnete i po trošce humoru, stačí si vybrat film z kategorie ,,Nejlepší romantické komedie“. Několik z nich jsme vám vypsali, ať výběrem vhodného snímku nestrávíte celý svůj volný čas.

Láska nebeská nejen o Vánocích

Mezi nejlepší romantické komedie patří bezesporu ta s názvem ,,Láska nebeská“. Na televizních obrazovkách běží zpravidla v období Vánoc, jelikož se sama nese ve vánočním duchu. Pokud však nechcete čekat na konec roku, pusťte si tento snímek plný nejoblíbenějších hollywoodských hvězd třeba dnes večer!

Pokud nejste milovníky filmů s jednou dějovou linkou, tento snímek si doslova zamilujete. Příběhů se zde mísí rovnou několik. Budete žasnout nad tím, jak mohou být životy tolika lidí vzájemně propojeny!

Bridget Jones třikrát jinak

Chcete se opravdu od plic zasmát tomu, jak může být člověk nemotorný a nešikovný? A chcete až žasnout nad tím, že i takoví lidé mohou mít zajímavý život plný překvapivých zvratů a šťastného konce? Pak si pusťte dnes už trilogii o Bridget Jonesové, která od prvního dílu hledá svou opravdovou lásku. Zatímco v prvním filmu hraje roli ještě její deník, do kterého si své každodenní katastrofy zapisuje, poslední snímek se nese v duchu rodičovství (kterému však také předcházela řada nedorozumění).

Třetí snímek nazvaný ,,Dítě Bridget Jonesové“ patří k poměrně novým filmům, které jste možná ještě neviděli. Je však stejně vtipný jako dva celovečeráky předtím!

Pretty Woman je pohádkou zasazenou do moderní doby

Co by to bylo za seznam romantických komedií, pokud by nezahrnoval snímek Pretty Woman. Tento film, který se taktéž pravidelně vysílá v období Vánoc (konkrétně na Štědrý den), je takovou pohádkou zasazenou do moderní doby. Příběh pravděpodobně nemusíme blíže specifikovat, stejně tak je známá titulní píseň z tohoto filmu.

Ženy v běhu jsou novinkou na českém poli

Zatím zapomínáme na české romantické komedie, což je velká škoda. V nedávné době na pole české kinematografie přibyl vynikající film v čele se Zlatou Adamovskou, Terezou Kostkovou a Vladimírem Polívkou nazvaný Ženy v běhu, který se stal divácky velmi úspěšným. Pokud jste tento filmový snímek zatím neviděli, máte jasného vítěze! Možná si říkáte, že české filmy v posledních letech za moc nestojí. Jenže pravdou je, že právě poslední roky jsou bohaté na kvalitní snímky. Ženy v běhu jsou toho ukázkou. Povedená komedie plná neotřelých vtipů a známých hereckých tváří se hned dostane na seznam toho nejoblíbenějšího.

Další nejlepší romantické komedie:

  • Ženy v pokušení
  • Zkus mě rozesmát
  • Kamarád taky rád

Tip: Máte raději seriály? Pak pro vás máme připraveny tipy na seriály, které vás chytí a nepustí.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama