Maličkosti, které vašeho muže vytočí doběla

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

I když jsou to na první pohled zcela nevinné drobnosti, vašeho muže mohou vytáčet doběla. Ačkoliv jde o drobnosti, když je jich hodně, mohou zapříčinit velké neshody. A co vy? Děláte některou z těchto věcí?

Muži nemají rádi změny

Je váš partner nepořádný? Pak nezapomínejte na to, že i sebevětšího bordeláře dokáže rozzlobit, když mu v jeho „organizovaném“ nepořádku něco změníte. Dělá si na židli v jídelně hromádku oblečení a vy jste mu něco z toho dala do pračky? Z další hromádky na stole jste si dovolila něco vyhodit? Dala jste ovladač od televize tam, kam patří (například k televizi), ale on zuří, protože ho nenašel na kraji pohovky?

Otázky na vaši postavu

Ačkoliv je předchozí bod více nepříjemný než příjemný, je pochopitelné, že muže otázka, zda mu nepřijdete moc tlustá, za chvilku poleze na mozek. I když v této otázce nevidíte nic špatného a partnerovi ji pokládáte v různých obměnách, stejně ho naštvete. Když vám odpoví, že jste přibrala, nadšená nebudete. A když řekne, že tlustá nejste, budete se ptát za chvíli znovu.

Vyhodila jste jeho oblečení

Uklízela jste celý váš byt a všimla jste si jeho trička, které má už asi deset let, je vytahané, vybledlé a plné děr? Vyhodila jste ho nebo jste ho použila k vytření podlahy? Pak jste udělala velkou chybu. S největší pravděpodobností šlo o jeho cenný poklad, bez něhož si neumí představit svůj život. A pokud je tomu opravdu tak, nebude mu vadit jít po daném kousku oblečení pátrat.

Zdroj: Freepik.com

Když mu trochu uklidíte jeho věci

Tento bod částečně souvisí s body předchozími. Nemusí se jednat o velký úklid celého jeho šatníku, dílny nebo garáže. Ono bohatě stačí, když uklidíte nabíječku na mobil, ovladač nebo klíče. Je úplně jedno, že jste to uklidila na sebelepší a sebelogičtější místo. Pokud muž nenajde danou věc tam, kde ji odložil, bude zuřit a panikařit. Ale když mu řeknete desetkrát, ať si to uklidí on sám, nemá se k tomu. A kdo jiný by to pak měl dělat?

Zdravá strava

Dost možná váš muž začal mluvit o tom, že chce zhubnout a jíst zdravěji. Nebo mu naopak nedělní svíčková se šesti vyhovuje. Tak jako tak – ve chvíli, kdy mu k obědu naservírujete něco opravdu zdravého, bude se na vás dívat jako na blázna.

O jakých dalších „hloupostech“, které muže vytáčejí, víte?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama