Flirtovací triky, které vám pomohou sbalit každého

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Chcete flirtovat a nevíte, jak na to? Chcete osvědčené tipy a triky? Pak čtěte dál a vypilujte svou flirtovací taktiku.

V dnešní době je už těžší flirtovat „face to face“. Většina aktivit se přesunula do online světa. Ale i ve světě online se dá efektivně flirtovat. Přesto je mnoho příležitostí, kdy můžete flirtovat i osobně. Ať už se vám líbí kolega, někdo v obchodě či kavárně.

Některé tipy a triky jsou stejné pro obě příležitosti – offline i online.

Nezapomínejte na oční kontakt

Skvěle funguje chvíli se dívat, a pak uhnout pohledem. Opět navažte oční kontakt, třeba se i usmějte, ať dáte najevo svůj zájem a opět uhněte pohledem. V online světě, kdy budete mít videohovor, se dívejte do kamery. Tak to bude vypadat, že se díváte na dotyčného. Když se budete dívat na jeho obraz, on to uvidí jako váš pohled kamkoliv jinam, jen ne na sebe.

Oční kontakt by dle vědců měl trvat čtyři a půl vteřiny, tolik času trvá pohled, který vyvolává zájem o druhou osobu. Běžný pohled trvá vteřiny tři. 

Při očním kontaktu je možné využít i mrknutí. Tím dá žena muži výrazně najevo, že má zájem, pokud mu obyčejné pohledy nestačí.

Jak může žena zaujmout muže?

Čím dalším může žena zaujmout muže? Hrajte si s vlasy, kopírujte jeho pohyby, to platí i naopak. Žena se také může dotýkat svého těla, šíje, stehen, to vše probudí mužovu pozornost. Použijte své ženské zbraně. Plný dekolt, svůdná chůze, letmý dotek. Bude váš. Není to těžké, že? 

A čím může muž zaujmout ženu? Rozhodně svým okouzlujícím úsměvem. Pro tu vyvolenou jich mějte dostatek, ale šetřete jimi pro ostatní, ať se cítí výjimečně. 

Muži, chovejte se ve stejných či podobných situacích stejně. Buďte předvídaví a vyvoláte dojem spolehlivosti. To ženy milují. 

Když žena mluví, dívejte se jí do očí a sem tam spusťte svůj pohled níž. Ne tak nízko, trochu výše, na rty. Na prsa se jí viditelně nedívejte. Ale když pohled do očí zkombinujete s pohledem na rty, žena si to spojí s líbáním a začne o něm přemýšlet, a nakonec k němu třeba i dojde. 

Neznáte se? Nevadí

Pokud se neznáte, a to platí pro obě strany, neváhejte toho druhého oslovit. Pokud něco nezabralo, bude to další způsob, jak zjistit, zda o vás má dotyčný zájem. Pokud výše popsané kroky zabraly, bude to jen pokračování flirtu na další úroveň. Nebojte se toho. Dříve to nebylo tak snadné, ale dnes může oslovit i žena muže a nikdo se na ni nebude dívat divně. Dnes už je to běžná věc. 

Když už spolu mluvíte, hledejte společné zájmy, ty sbližují. Může to být cokoliv – od stejné příchutě zmrzliny po stejný žánr filmů či knih a spoustu dalšího.

Flirtování není těžké, jen se ho nesmíte bát. Tak nahoďte úsměv a jděte lovit! 

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama