Co dělá muž, který miluje svoji ženu? Pozorujte tyto činy

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Chodíte už nějakou dobu s mužem, u kterého si ale nejste jistá jeho skutečnými pocity? Jestli s ním trávíte spoustu svého volného času a milujete ho, je přirozené, že vás zajímá, jak to má on. Jak ale poznáte muže, který to s vámi myslí vážně?

Stává se vaším hrdinou

Mnoho mužů má v sobě zakořeněno, že chtějí být k něčemu užiteční. A to platí zejména u osob, na kterých jim záleží. Muži se chtějí stát našimi hrdiny, vyřešit všechny problémy a dokázat nám, že si zaslouží naši lásku. Pokud váš muž nechce být vaším hrdinou, zjevně o vás nemá až tak velký zájem. Nebo je emocionálně nedostupný a není schopen stát se trvalou součástí vašeho života.

Snaží se vám dělat radost

Jeho každodenním cílem je udělat vás šťastnou. Muž, který vás bude opravdu milovat, bude vědět a chtít vědět, co vás udělá šťastnou. Bude mu záležet na tom, jak se cítíte. Šťastná žena je pohodová žena – a ta má za sebou většinou i šťastného muže.

Naslouchá vám

Hodně mužů nikdy nepochopí, jak se žena cítí. Jsou zmatení, nedokážou v ženských pocitech najít logiku a často ji zesměšňují. To, jak muž reaguje na vaše pocity, bude svědčit také o jeho vztahu k vám. Pokud vás bude poslouchat a reagovat na to, co potřebujete, máte jistotu, že vás miluje. Pokud se každému vašemu pocitu vysměje, neměl by patřit do vašeho života.

Nebude vás měnit

Téměř každá žena se alespoň jednou za život setkala s mužem, který tvrdil, jak vás miluje, přesto měl pořád tendenci na vás něco měnit. Muž, který vás bude milovat, nebude řešit váš šatník, vaše vlasy, koníčky, ale ani vaše přátele. 

Vynahradí vám své chyby

Každý člověk dělá chyby. Zásadní je, jak se ke své chybě postaví. Pokud vás muž miluje, zvládne vám přiznat svou chybu, omluvit se za ni a třeba vám své chování i vynahradit. Pokud není schopen převzít zodpovědnost za své chování, nejde o muže vhodného pro vás.

Konflikty řeší a neutíká

Konflikty jsou přirozenou součástí každého vztahu. Pokud váš partner všechny konflikty a problémy ignoruje, je pravděpodobné, že hrnec trpělivosti jednou přeteče a napáchá vážné škody. Pokud je muž schopen problémy řešit a je schopen kompromisu, vyhrála jste.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama