Chcete vypadat skvěle na každé fotce? Pak sledujte naše tipy

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Vyhýbáte se jakékoliv možnosti být v hledáčku fotoaparátu, protože na většině fotek vypadáte strašně? Možná je to pouze váš pocit, možná jen nevíte, co dělat proto, abyste vypadali skvěle. Chcete vypadat dobře na každé fotce? Pak sledujte naše tipy.

Závidíte všem, kteří vypadají dobře na každé fotce – stejně jako modelky na obálkách časopisu? Pak pro vás máme dobrou zprávu. I vy můžete na fotkách vypadat dokonale. Víte, jak na to?

Věnujte pozornost správnému postoji

Na fotografiích je velmi důležitý váš postoj. Ten vám může kila přidat, ale i ubrat. Nutností je správné držení těla, rovná záda, ramena dozadu a zatažené bříško. K fotoaparátu se lehce natočte ramenem a hlavu směřujte do objektivu. Nikdy se nedívejte přímo do něj, ale za něj.

Zapracujte na svém výrazu

Ačkoliv úsměv sluší všem, křečovitý výraz a vyceněné zuby nemusejí slušet každému. Pouze skutečné emoce vedou k nestrojeným úsměvům. Zapomeňte proto na „sýr“, při kterém se budete smát na povel. Místo toho si zkuste vzpomenout na nějaký hezký okamžik ze svého života. 

Snažte se

Co se líčení týče, s jemným denním líčením si v případě focení nevystačíte. Na fotografii make-up potlačí, ale také zdůrazní nedokonalosti. I proto se snažte o sjednocení pleti. Skryjte kruhy pod očima, začervenání, ale i pupínky. Abyste se na fotkách neleskli, použijte matující pudr. Pokud chcete mít hlubší pohled, pracujte s očními linkami.

Jestliže se budete fotit při nějaké večerní příležitosti, zvýrazněte také své rty. Odstín rtěnky vybírejte s ohledem na odstín svých zubů a pleti. Pozornost věnujte i svým vlasům. Pokud je máte rozpuštěné, lehce je načechrejte, aby nepůsobily zplihle.

Pokud je na vás, kde se budete fotit, je ideální měkké denní světlo, to je nejlichotivější. Při focení se můžete postavit třeba k oknu, kde je stín.

Jemné tóny a vaše postava

Velmi důležitý je také výběr oblečení. V tom byste se měli cítit dobře. Volte ho podle typu události. Na fotkách však vypadají nejlépe jednoduché vzory a jednobarevné kousky. Foťte se spíše v přiléhavém oblečení. Volné kousky vám sice skryjí kila navíc, ale na fotkách vám je naopak přidají.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama