Zábava na svatbu – 10 tipů, díky kterým nebude nuda

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Plánujete svatbu a přemýšlíte, jak zabavit hosty například při vašem focení? Nebo jak zpestřit svatební program? Přinášíme vám 10 tipů, díky kterým nuda na vaší svatbě rozhodně nebude! 

Svatební plánování

Plánujete svatbu? Jistě už vás napadla otázka, co byste měli vymyslet za program a zábavu pro hosty. A pokud ne, doporučujeme vám i tak přečíst si následující článek, protože poslední, co chcete, je to, aby se vaši hosté nudili. 

Proto vám zde přinášíme rovnou 10 tipů na svatební zábavu, kterou můžete zahrnout do svého programu. Mějte však na paměti, že méně je někdy více. A tak vyberte pouze to, co vás zaujme. Svatba má být hlavně uvolněná. Přejeme spoustu zábavy při plánování a lásku do manželství.

1) Losovačka

Máte velkou svatbu, na které se většina nezná? Využijte toho a vytvořte zábavu s losy. Každý svatebčan si vysoluje někoho jiného, koho pozve na drink a seznámí se.

2) Fotokoutek

Fotokoutek je sice klasika, ale umí zabavit všechny hosty. Připravte polaroid a dostatek rekvizit a o zábavu máte postaráno. 

3) Svatební vzkazy

Připravte si hezkou krabičku a plno lístků, na které vám hosté budou moci napsat nějaký hezký vzkaz či radu do manželství. Budete mít zábavu pro hosty i milou vzpomínku od každého z nich. 

4) Svatební strom

Na plátnu namalovaný strom, barvy na otisky a zábava je na světě. Každý ze svatebčanů zanechá svůj otisk, třeba i se svým jménem, tak připojte i slabou fixu. A vy opět budete mít památku, strom si můžete zarámovat a pověsit doma. 

5) Svatební noviny

Zahrňte váš příběh, kde a jak jste se poznali, nějaké zajímavosti nebo třeba i svatební program a další informace. 

6) Svatební kvíz

Sednete si zády k sobě a vyměníte si jednu botu, zvedáte dle toho, na koho sedí odpověď – buď ženich, nebo nevěsta. Ideálně, aby otázky připravil třeba svědek, a vy jste je předem neznali, je to pak větší zábava pro všechny. 

Zdroj: Freepik.com

7) Rok s novomanželi

Potřebujete židle, 13 dobrovolníků a 12 úkolů pro svatebčany. Zadáte lehký úkol, kdo splní, tak se běží posadit, na koho nezbyde židle, vypadává a losuje si jeden úkol pro novomanžele. Například pozvání do kina, uvaření večeře, pozvání na piknik a další. A vítěz této hry naopak dostane něco od novomanželů. 

8) Taneční hry

Stará dobrá taneční hra s balonkem, komu spadne, tak vypadává. Kde budou balonek držet? Mezi čely, mezi prsy, nebo mezi břichy – to necháme na vás.

9) Hod kyticí

Klasika, která by neměla chybět na žádné svatbě. Jistě ji znáte. Svobodné ženy se postaví za nevěstu, ta hodí svou kyticí (nebo malou kopií) a ta, která kytici chytí, by se do roka měla vdávat.

10) První tanec a taneční překvapení

První tanec novomanželů je klasika. Můžete to ale ozvláštnit tanečním překvapením, kdy si vy a ženich předem připravíte nějakou vtipnou nebo kreativní taneční scénku.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama