Vztahy: Jak poznáte, že vás chce zpátky

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Láska a mezilidské vztahy celkově nejsou ničím jednoduchým. I díky tomu se velká většina párů po čase rozejde. Začínáte však mít pocit, že se váš partner přes rozchod úplně nepřenesl, ačkoliv zpočátku vypadal, že je mu samotnému nejlépe? Pak zbystřete, možná chce váš vztah zpět.

Žádný rozchod není příjemný a bezbolestný, ba naopak. A to, jak dlouho se s ním člověk vyrovnává, může být hodně individuální. Čím déle jste spolu s partnerem byli, tím déle se budete s rozchodem vyrovnávat. Vy i váš partner. A je možné, že si uvědomí, že vás chce zpět. Jak to poznáte?

Posílá zprávy, v nichž vzpomíná na minulost

„Právě jsem u toho jezera, kde jsme spolu byli poprvé. Vypadá to tady stále stejně!“ Pokud se s vámi váš partner rozešel a nyní vám posílá zprávy, které by člověk vyrovnaný s rozchodem neřešil, asi úplně vyrovnaný nebude. Začal váš bývalý partner vzpomínat na staré dobré časy, vytahuje při konverzaci s vámi vaše společné vzpomínky a chvíle, kdy vám spolu bylo dobře?

Pak se pravděpodobně s rozchodem nevyrovnal a rád by všechno vrátil zpět. Úplně samostatnou kapitolou jsou opilé telefonáty, kdy vám říká, jak moc toho lituje.

Vyptává se na vás vašich přátel

Když se s někým rozejdete, dost možná s ním utnete veškerý kontakt. Jak se říká: „Sejde z očí, sejde z mysli.“ Ne vždy to však funguje. Pokud se váš bývalý partner neustále snaží zjišťovat, co je u vás v životě nového – a klidně se na vás ptá vašich společných přátel, s velkou pravděpodobností se mu po vás stýská. 

Objevuje se na stejných místech

Potkali jste se na stejném koncertu, při nákupu, nebo jste na něj narazila na kurzu, o kterém jste dlouho mluvila, a jemu se na něj pořád nechtělo? Tohle určitě nebude náhoda. Chybíte mu, a tak vyhledává vaši společnost. 

Žárlí

Žárlivost je emoce, která umí být pěkně nepříjemnou, spousta lidí ji neumí vůbec ovládat. A zbytečně ničí vztahy. Může se stát, že dorazíte na stejnou oslavu svého společného kamaráda – s těmi se přeci bavit nepřestanete. Ačkoliv pro vás tato situace není příjemná a jednoduchá, snažíte se být v klidu a bavit se. Když se na něj ale podíváte, vypadá naštvaně, protože vás viděl bavit se s někým jiným. Právě tady zjistíte, že k vám stále něco cítí.

Žádá vás o druhou šanci = další šance pro vztahy

Jasným signálem toho, že vás chce zpět, je to, že vám o tom rovnou řekne. Dost možná se s vámi rozešel on – a nyní vidí, že je mu bez vás hůř, než si myslel. Nebo jste se rozešla vy s ním a on na sobě hledá chyby, které za rozchod mohly a chce je napravit. Když ke všemu přidá i komplimenty, je na vašem uvážení, zda to ještě nezkusíte.

Co vy a rozchody? Bavíte se po nich se svými bývalými partnery, nebo utínáte veškerý kontakt? A věříte na druhou šanci?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama