Vyberte si svatební účes, který vám bude opravdu slušet

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Každý chce, aby byla jeho svatba dokonalá. Předtím, než si budou moct snoubenci svůj velký den užít, čeká je řešení mnoha úkolů. Ty je však často ještě více spojí. I když mají při plánování oba mnohdy rozdílné názory, jedno mají společné. Chtějí vypadat co nejlépe. A právě účes je něčím, co může nevěstinu krásu dokonale podtrhnout.

Pokud jste nevěsta, které se těší na svou svatbu, a vybírání šatů a svatebního účesu je pro ni zábavou, máme pro vás důležitý tip. V případě účesu se nikdy nenechávejte strhnout aktuálními trendy. Vždy zvažte, co vám sluší, v čem se cítíte dobře a přirozeně. V účesu strávíte celý den, takže se určitě nebudete chtít cítit nekomfortně.

Svatební účes podle délky vlasů

Pokud jsou vaše vlasy dlouhé, má kadeřník spoustu možností, jak vás učesat. Může vytvořit jednoduché i složitější účesy. Dobře budou vypadat vlasy rozpuštěné s vlnami, ale také stažené do culíku nebo drdolu. Hezký bude i propracovaný cop.

Naopak u kratších vlasů je možností méně. To ale neznamená, že nejsou vůbec žádné. O romantický vzhled se postarají něžné vlny, o elegantní vzezření zase drdoly, případně copánky po stranách. Účes můžete oživit i různými doplňky, jako jsou květiny, sponky nebo závoj.

Svatební účes podle tvaru obličeje

Oválnému obličeji bude slušet téměř cokoliv. Chybu neuděláte s vlasy sepnutými v týle, například ve formě drdolu. Vyniknou tak vaše proporce. U rozpuštěných vlasů bude vypadat hezky pěšinka uprostřed spolu s vlnami.

Ženám se čtvercovým obličejem sluší nízko posazený drdol s uvolněnými prameny, ale i rozpuštěné vlasy – rovné, hladké a s pěšinkou uprostřed.

Pokud váš obličej připomíná svým tvarem srdce, je pro vás vhodnou volbou look s jemně rozcuchanými vlasy, ale i zapletený cop. 

U podlouhlého obličeje můžete vyzkoušet klasický uzel, který vám bude sedět v týle. U rozpuštěných vlasů můžete vyzkoušet široké vlny.

U žen s kulatým obličejem vyzkoušejte hladký culík s pěšinkou na straně. Skvěle budou vypadat také velké vlny s boční pěšinkou.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama