Udělejte si doma romantickou atmosféru s těmito písničkami

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Láska je mocná – i proto se její tématika propisuje také do umění ve všech svých podobách. A mezi nimi i do hudby. O lásce byla napsána spousta známých hitů. Tak schválně, znáte je všechny?

Whitney Houston – I Will Always Love You

Slavné romantické písničky doprovázejí ještě slavnější filmové hity. Minimálně tomu tak bylo v devadesátých letech. V roce 1992 tato písnička zazněla ve filmu Osobní strážce. Věděli jste ale, že tuto píseň původně proslavila country zpěvačka Dolly Parton již v sedmdesátých letech?

Celine Dion – My Heart Will Go On

Dalším slavným hitem, který dokonce získal Oscara, je píseň My Heart Will Go On. Zazpívala si jej zpěvačka Celine Dion. Tuto píseň má většina z nás spjatou z oscarovým Titanicem, ale i s láskou Rose a Jacka.

Bee Gees – How Deep Is Your Love

Tento song patří k neznámějším milostným hitům vůbec. Tento hit se dokonce dočkal spousty cover verzí, známá je například ta z roku 1996 od britské skupiny Take That.

Patrick Swayze – She´s Like the Wind

Ačkoliv si při vzpomínce na film Hříšný tanec většina z nás vybaví závěrečnou píseň The Time of My Life, opravdovou srdcovkou je hit She’s Like the Wind. Tu mimo jiné napsal i nazpíval sám Patrick Swayze.

Queen – Love Of My Life

Přestože byl Freddie Mercury gay, jeho životní láskou byla žena. S MARY Austin totiž žil šest let. Ačkoliv se kvůli jeho orientaci později rozešli, nakonec zůstali blízkými přáteli. O jejich lásce svědčí právě tato píseň.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama