Top 5 zábavných filmů pro něj i pro ni

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Jaké filmy ocení mužské i ženské publikum a při kterých se opravdu od srdce zasmějete? Inspirujte se některým z našich tipů.

V hlavě

Skvěle napsaná a do puntíku promyšlená animovaná komedie zaručeně pobaví všechny věkové kategorie. Snímek vypráví o jedenáctileté dívce Riley, která je nucena se svými rodiči opustit svůj perfektní život a přestěhovat se do neznámého San Francisca.

Filmem nás provádí emoce Riley přímo z řídícího mozkového centra. A to konkrétně Radost, Smutek, Hněv a Znechucení. Velmi zábavnou a vtipnou formou můžeme vidět technicky propracovanou mysl založenou na faktech od psychologů, které si tvůrci přizvali přímo k natáčení. Podstatnou část zde hrají také rodiče, jejichž postavy řídícího centra jsou přizpůsobeny typicky ženským a mužským vlastnostem.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Film režiséra a spisovatele Patrik Hartla byl natočen dle stejnojmenné knižní předlohy. Příběh je víceméně jednoduchý, čtyři kamarádi se shodnou, že nežijí život, který by chtěli. Krizi se rozhodnou vyřešit odvážnou a provokativní hrou, jejímž cílem je plnění úkolů. Upřímná, vtipná komedie s plynulým dějem a skvělými herci rozhodně stojí za zhlédnutí.

Kokosy na sněhu

Kdo nezná tuto klasiku, jako by nežil. Jamajka, ráj sprinterů, exotického ovoce a především slunce. Právě v těchto podmínkách se čtyřčlenný tým snaží kvalifikovat na zimní olympijské hry. Jejich trenérem se stane bývalý olympijský vítěz ve sjezdu na bobech. Komické podmínky pro bobování, žádné peníze a nulová naděje. Humorná komedie, sympatické postavy, kterým od začátku do konce držíte palce, aby dosáhli vítězství a splnili si tak svůj sen. A proč? Protože někteří lidi nevěří, že Jamajskej bob zvítězí!

Vlastníci

Česká humorná komedie z roku 2019 patří za poslední roky k tomu nejlepšímu, co vzniklo. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o společenství vlastníků bytových jednotek. Manželé Zahrádkovi se na domovní schůzi snaží donutit sousedy k odsouhlasení opravy domu. A jak už to tak bývá, každý má na situaci jiný názor a chce pro sebe nebo pro dům něco jiného. Komediální a emočně vypjaté drama plné výborných herců odehrávající se pouze v jedné místnosti, na které je opravdu radost pohledět. 

Zkus mě rozesmát

Klasická americká komedie plná humoru neurazí žádného diváka. Denny provozuje kardiochirurgii a se svou asistentkou Kathryn jsou kolegové a dlouholetí přátelé. Život mu však změní Palmer, mladá a krásná dívka, na kterou chce Denny udělat dojem. Jak celá situace dopadne? Příjemný a oddechový film pro něj a pro ni, při kterém se budete usmívat od ucha k uchu.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama