Tipy na romantický večer s partnerem

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Romantický večer nebude jen příjemnou chvílí strávenou ve dvou, ale také aktivitou, která váš vztah okoření. Strávený večer pouze ve dvou je příjemná změna oproti hektickým dnům, ve kterých nemáte na svého partnera dostatek času. Poradíme vám, jak navodit romantickou atmosféru, a prožít tak překrásný večer.

Buďte offline

Věnujte se naplno svému protějšku, vypněte své mobilní telefony a všechna ostatní zařízení, která běžně používáte. Užívejte si naplno tyto momenty a nenechte se ničím a nikým rušit.

Láska prochází žaludkem

Vynikající jídlo je nedílnou součástí romantického večera. Pokud se vám zrovna nechce vařit, můžete si zajít na něco dobrého do restaurace. Jestli byste raději ušetřili čas a strávili večer v pohodlí domova, zkuste využít donáškovou službu, která vám jídlo přiveze až domů.

Tip: Nebo se můžete inspirovat a vyzkoušet zdravé recepty z naší kuchyně.

Povídejte si

Máte společnou chvilku, nic vás neruší, můžete se věnovat sobě navzájem. Není proto lepší aktivita než povídání o všem, co jste si v uplynulé době nestihli říct. Zavzpomínejte na staré časy, vaše seznámení a začátky vztahu. Snažte se vnímat toho druhého na sto procent.

Pusťte si film

Ležíte spolu na gauči, v ruce sklenka vína a v televizi sledujete váš oblíbený film. Pohodlná a finančně nenáročná aktivita, při které si odpočinete a strávíte příjemný večer se svým partnerem. Pokud se vám nechce zůstávat doma, je možnost návštěvy kina nebo divadla.

Zdroj: Freepik.com

Důležitá je atmosféra

Uklizené prostředí, zhasnutá světla a zapálené svíčky jsou to pravé ořechové. Zkuste také použít difuzér na provonění bytu a pustit hudbu, která navodí příjemnou atmosféru.

Masáž

Pokud chcete partnerovi ulevit od namožených svalů nebo bolavých zad, je masáž skvělou volbou, jak zpestřit romantický večer. Společně s relaxační hudbou, svíčkami a jemným masírováním uděláte svému protějšku radost. A navíc ho zbavíte bolesti. K většímu požitku můžete přidat například masážní olej a pro vytvoření romantické atmosféry můžete kápnout trochu esenciálního oleje do difuzéru nebo odpařovače.

Vyznání lásky

Není nic romantičtějšího, než slyšet, co pro vás partner znamená a co k němu cítíte. Oční kontakt společně s těmito krásnými slovy vykouzlí vašemu protějšku na rtech úsměv a slzy v očích. Můžete zkusit své pocity napsat na papír a ten předat jako překvapení nebo ho přímo před partnerem přečíst nahlas. Vyznání potěší v každém věku.

Co děláte pro svůj vztah vy?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama