Tipy na jarní aktivity, které můžete dělat s partnerem

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Nápadů na aktivity, které je možné dělat, není nikdy dost. I proto jsme si pro vás připravili seznam obyčejných, ale i méně obvyklých aktivit, které můžete dělat v průběhu jara se svým partnerem.

Jízda na kole

Máte ve své garáži zaprášené kolo? A helma se taky někde najde? Pak si s partnerem sbalte batohy se svačinou a pitím a vyrazte na projížďku. Je pouze na vás, zda se vydáte po cyklostezce nebo vám bude víc vyhovovat příroda. Nejenže objevíte nová místa, ale také se vám zlepší fyzická kondice.

Pozorujte hvězdy

Až bude venku jasná noc a teploty nebudou nepříjemné, vydejte se za město, kde bude minimum veřejného osvětlení. Položte si na zem deku a lehněte si. Klidně si k tomu můžete vzít hvězdnou mapu (papírovou či v aplikaci). Když přidáte skleničku vína, může to být velmi romantický večer.

Zahrajte si na staré konzoli

Mnoho rodin má ve skříni schovaný první Playstation, Nintendo a podobně. Zkuste tyhle poklady pohledat a připojit je ke své televizi. Možná si při hraní starých her užijete spoustu zábavy a zavzpomínáte na minulost.

Zúčastněte se spolu kurzu

Většina institucí, obchodů a škol nabízí nejrůznější kurzy pro širokou veřejnost. Některé z nich jsou zdarma, jiné placené, ale vždy je jisté, že se naučíte něco nového. Neváhejte a vyberte si se svým partnerem takový, který vás bude bavit. Je pouze na vás, zda půjde o vaření, tanec nebo nový jazyk.

Dejte si dlouhou koupel

Jste ve stresu, chcete si odpočinout a užít si příjemný čas se svým partnerem? Vydejte se na dlouhou procházku a doma ji zakončete ještě delší koupelí v horké vaně. Naplňte vanu vodou, přidejte pořádnou dávku pěny a ponořte se. Klidně přidejte i svíčky.

Udělejte si piknik

Teplé počasí je jako stvořené k tomu, abyste si doma připravili dobré občerstvení, limonádu, přidali láhev vašeho oblíbeného vína a vydali se na piknik. Když s sebou vezmete létající talíř, míč nebo něco podobného, můžete si i zasportovat. 

Naplánujte si dovolenou na léto

Zamyslete se s partnerem nad vaší letní dovolenou. Promyslete, co chcete vidět, dělat, zažít a prozkoumat. Poté si začněte hledat informace – srovnávejte letenky, ubytování, ale třeba i různé balíčky služeb. Uvidíte, že to půjde snáze, než kdybyste vše plánovali na poslední chvíli.

Jaké aktivity děláte s partnerem nejradši vy?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama