Tipy na dovolenou: pro oživení lásky a prohloubení citů

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Rádi byste ve vztahu opět zažehli plamen lásky a sblížili se více se svým partnerem? Inspirujte se tipy na dovolenou, které vám pomohou v propojení a prohloubení vaší lásky.

Wellness pobyt

Víkendové nebo kratší pobyty jsou mezi zamilovanými jednou z nejpopulárnější formy dovolené. Strávení příjemných chvil se svým protějškem je nesmírně důležité, na wellness pobytu si odpočinete, načerpáte novou energii a vypnete od okolního světa. 

Procedury, párové masáže, sauna nebo vířivka mají pozitivní vliv na psychickou i fyzickou stránku a jsou pro většinu lidí jako dělané. Pokud byste rádi zařadili do programu i nějakou aktivitu, můžete se vydat například na společnou procházku, výlet nebo si jít zasportovat.

V České republice máme mnoho krásných míst, kde si užijete balzám pro tělo i duši, doporučujeme lázně v Luhačovicích nebo Jeseníkách. Pokud by vás lákal spíše pobyt v zahraničí, mezi nejnavštěvovanější místa patří léčivé jezero Héviz nebo termální lázně v Budapešti.

Ubytování v korunách stromů

Treehouse jde v posledních letech více a více do popředí. Zhruba v sedmi metrech nad zemí a chatce o maximální velikosti 20 metrů můžete nerušeně strávit noc uprostřed lesa. Díky tomuto netradičnímu zážitku zažijete romantiku, probudíte v sobě energii a vychutnáte si zasloužený odpočinek. Bydlení je velice žádané a oblíbené především u mladých dvojic, které si chtějí užít den spolu nebo nebýt ničím a nikým rušeni.

Řím

Metropole plná romantických vyhlídek a teras je oblíbené místo mnoha turistů. Tvoří zcela jedinečnou atmosféru, jako například památky různých stylů a kombinací nebo pláž u Tyrhénského moře, kam se jezdili rekreovat římští císaři, to je pouze jedním z důvodů, proč byste Řím měli navštívit. Italská metropole je právem označována za kolébku historie a umění.

Romantici ocení zejména Fontánu di Trevi, která je v podvečer osvícená a vypadá úchvatně. V kombinaci s večeří v italské restauraci, obohacenou o svíčky a dobré pití, bude tento zážitek plný lásky, spokojenosti a pocitu bezpečí.

Provence

Nekonečná levandulová pole, zářivé slunce a pravá středomořská atmosféra. Provence, která se nachází v jihovýchodní Francii, je jednou z nejproslulejších antických památek v Evropě. Pokud máte blízko k umění, jistě si zde najdete své, stejně jako milovníci lahodného sýra a výtečného vína.

Pokud byste se svou drahou polovičkou raději strávili čas v přírodě a o samotě, můžete se vydat do parku Camargue, kde zahlédnete zcela ojedinělou faunu. V oblasti Provence se také nachází vesnička Gordes, která má opravdu dechberoucí výhled a je velmi oblíbeným objektem k focení a natáčení.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama