Srdci neporučíš aneb jak se vyrovnat s láskou k ženatému muži?

Gynex

Reklama

Ne nadarmo se říká, že srdci poručit nelze. Ačkoli to není úplně nejšťastnější zkušenost, mnoha ženám se stalo, že se zamilovaly do ženatého muže. A takový vztah je už od samého začátku hodně problematický.

Kdo se někdy zamiloval, ten jistě moc dobře ví, že je to prostě chemie, které nelze říci ne. Osud mnohdy našimi kartami v životě zamíchá tak (ne)šikovně, že se my ženy zamilujeme nesprávně – v tomto případě do ženáče. Jak se s takovou láskou vyrovnat a jak to zvládnout?

Vztah s ženatým mužem nestojí na stabilních základech

Pokud jste si začala vztah s mužem, který je ženatý (ba dokonce má třeba i děti) nemusíte se bát – my vám to vyčítat nebudeme. V každém případě si ale hned zkraje dovolíme podotknout, že váš vztah (pokud se to tak dá skutečně nazvat) rozhodně nestojí na stabilních základech.

Aby vztah mezi vámi, nebo chcete-li lépe řečeno románek, mohl vůbec vzniknout, muselo dojít k podrazu a podvodu – zejména v případě ženatého muže. To rozhodně není ideální základ pro dlouhodobý a fungující vztah, ba spíše naopak. Takový muž není zrovna poctivý. Jste si jistá, že vám za to takový chlap stojí?

Musíte si uvědomit, že jste až ta druhá

Ve vztahu s ženatým mužem to nejste jen vy dva, ačkoli byste si to možná naprosto upřímně přála – a že se to dá pochopit, zamilované ženské srdce zkrátka umí toužit po nedosažitelných věcech. Důležité je však si uvědomit, že jste až ta druhá.

Jasně, nezní to zrovna lichotivě, viďte? Vědět, že jste až ta v pořadí, protože je před vámi jeho žena, která tu byla dříve. Pokud se s tímhle nedokážete vyrovnat, raději byste se ze vztahu s ženáčem měla co nejdříve vykroutit. Ne všechny ženy dokážou snést myšlenku, že jsou až na druhém místě.

Nemáte jistotu budoucnosti

Asi by se hodilo spíše napsat ještě bolestivější pravdu: nejenže nemáte jistotu budoucnosti, vy možná nemáte budoucnost absolutně žádnou. Tedy pokud jde o tohohle ženáče.

Bohužel je to tak. Vztah s ženatým mužem sice může být vzrušení pro obě strany, může to být legrace a dobrodružství, možná ho můžete i z celého srdce milovat.

Ale nikdy nemáte nic jisté a to dokonce ani tehdy, kdy vám bude miláček slibovat, že se rozvede. Dokud to totiž skutečně neudělá, pak si bohužel nemůžete být jistá absolutně ničím.

Uvědomte si, co je vlastně zač

Ve vašich očích je to možná právě v tuhle chvíli pan božský, naprosto dokonalý a pro vás dá se říci perfektní. Zkuste se na to podívat trochu s nadhledem. Co je to za férového muže, když dokáže podvádět svoji ženu?

Měla byste si uvědomit, s kým jste si to vlastně začala. Možná je sexy, má perfektní postavu, nedokážete odolat jeho šarmu a smyslně voní, ale pořád je tu fakt, že je ženatý, lže své ženě a vy nemáte jistotu, že nelže i vám. A přesně to je ten okamžik, kdy je potřeba se zastavit a zhodnotit, jestli takový chlap skutečně stojí za to.

Tip: Přečtěte si také, jak poznáte, že je váš partner sobec.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama