Single život má své výhody. Kdy vám bude lépe single?

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Rozešla jste se s partnerem? Nebo nemůžete delší čas na nikoho rozumného narazit? Pak přestaňte smutnit. Máme pro vás hned několik výhod single života. Jistě s námi budete souhlasit.

To, že nemáte partnera a jste single, není ostuda – naopak. Jako nezadaná žena si můžete užívat nejrůznější výhody. Že vás teď žádné nenapadají? Žádný strach, my vám o nich řekneme. Tady jsou!

Berete ohledy pouze sama na sebe

Je pouze na vás, kolik budete mít přátel. Máte totiž dostatek času na to, abyste si je všechny udržela a vídala se s nimi. To se vám ve vztahu, kdy trávíte většinu svého času s partnerem, nepovede. I když to tak nechcete, většinu času byste trávila mezi partnerem, prací a spánkem.

Nečeká vás výslech

Pokud jste single, nikomu se nemusíte zpovídat z toho, proč jste včera večer přišla opilá v jednu ráno. Můžete si vyrazit na večírek kdykoliv chcete, klidně můžete jet z práce rovnou na výlet. Nikdo vám neudělá scénu, proč nemůže jet s vámi, proč jste se neozvala a přijela pozdě.

Nákupy si užijete

Pokud budete nakupovat sama nebo s kamarádkou, užijete si to mnohem víc než s partnerem. Nikdo vám nebude vyčítat, že jste v obchodu už příliš dlouho. Také se vyhnete zvídavým pohledům, kolik peněz jste „zase“ utratila. Nevadí, že máte šest kabelek, klidně si můžete koupit i tu sedmou.

Vaříte jenom tehdy, když se vám chce

Nikdo se vás nebude každý den ptát, co bude k obědu nebo večeři. Nemusíte vařit jídla s dlouhou přípravou a složitým receptem. Když si budete chtít udělat rychlý salát nebo těstoviny s kečupem, bude to vaše volba. A když už se vám vařit chtít nebude, klidně si něco objednáte.

Byt si zařídíte podle sebe

Pokud vás čeká stěhování do vlastního bytu, bude pouze na vás, jak si ho zařídíte. Nikdo vám nebude mluvit do barvy a velikosti pohovky, závěsů, koberců nebo dekorací, které milujete.

Jaké výhody single života si užíváte vy?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama