Pevná prsa bez zásahu odborníka? Jistě, jděte na to přírodní cestou!

Gynex

Reklama

Dokonale pevná prsa, která přitáhnou pohled každého muže, by si přála snad každá žena. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, navíc čas také dokáže udělat mnohé – stejně jako třeba děti a kojení, jež umí s ženskými ňadry divy.

Pokud nejste spokojená s pevností svého dekoltu, ale bojíte se „lehnout si pod kudlu“, můžete na to jít přírodní cestou. Je to šetrnější, bezesporu levnější a navíc to vůbec nebolí. Tak proč to alespoň nezkusit?

Na pevnost ňader má vliv mnoho faktorů

Také samu sebe občas přistihnete, jak nenápadně obdivujete bujný a pevný dekolt cizí ženy a tiše jí závidíte, protože vaše prsa už tak krásně pevná nejsou? Nestyďte se – nejste v tom sama!

Každá žena chce mít pevná prsa, ale ne všem bylo shůry dáno. Realita je bohužel taková, že se většina žen pro vzhled svých prsou trápí – už dávno nemají ten svůdný tvar, pevnost je tytam. Na pevnost a celkový vzhled ňader má přitom vliv několik faktorů – jedním z nich je přirozené stárnutí, dalším těhotenství, kojení a patří sem také menopauza, fyzicky náročná aktivita nebo také nošení nevhodného spodního prádla.

Pevná prsa přírodní cestou: jak na to?

Ačkoli všechny chceme dokonalá prsa, ne každá má dostatek odvahy (a upřímně i financí) na to, aby se svěřila do rukou odborníků. Plastická operace prsou je finančně i fyzicky nákladná záležitost.

Pokud patříte k ženám, které se chtějí vyhnout zákroku, můžete pevnost vašich ňader podpořit přírodní cestou. Poradíme vám několik způsobů, kterými lze dosáhnout zpevnění a svůdnějšího dekoltu, za který se rozhodně nebudete stydět.

Obyčejná kostka ledu

Hodit si kostičku ledu (nebo klidně dvě…tři…čtyři) do oblíbeného nápoje je jedna věc. Dosáhnout pevnějšího poprsí je věc druhá – a funguje!

Vezměte kostičku ledu a přejíždějte s ní po prsou, dokud se led nerozpustí. Bude to studit, s tím počítejte, ale věřte, že to pomáhá – led zpevní tkáně, čímž dojde ke zpevnění dekoltu, nemluvě o tom, že studená kostka ledu stimuluje krevní oběh a prsa krásně prokrví.

Nenápadný bílek

Slyšely jste o tom, že z obyčejného bílku můžete vykouzlit obličejovou masku na odstranění nežádoucích černých teček? A co když vám řekneme, že bílek může pomoci i ve snaze zpevnit prsa?

Oddělte bílek od žloutku a jemně ho našlehejte. Poté s pomocí prstů nebo třeba nějakého štětečku aplikujte bílek na prsa a nechte ho na nich zaschnout. Jakmile zaschne, opatrně ho sloupněte a zbytečky odpláchněte studenou vodou.

Příjemná masáž pro pevná prsa

Masáž ňader nemusí být jen vítanou předehrou za dveřmi vaší ložnice. Masáž prsou si můžete dopřát i sama a podpořit tak jejich pevnost.

Na pomoc si vezměte olivový olej, který v sobě obsahuje důležité antioxidanty, a právě těm mimo jiné budete vděčit za lepší pevnost vašeho dekoltu. Antioxidanty obsažené v olivovém oleji totiž urychlují obnovu buněk, zmírňují napětí a napravují neplechu, kterou napáchaly volné radikály. Olej nanášejte od spodní části prsou směrem nahoru, ideálně třeba 3x do týdne.

Tip: Chcete zhubnout boky? Poradíme vám jak na to.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama