Muži ze seznamky, kterým byste se měla obloukem vyhnout

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Máte za sebou několik nepovedených vztahů či schůzek, kdy jste se s protějškem poznala tváří v tvář? Říkáte si, že je na čase vyzkoušet to online, protože dosavadní zkušenosti nebyly příliš příjemné? Pak vám nezbývá nic jiného, než si stáhnout online seznamku, zaregistrovat se a vydat se na pomyslný lov.

Pokud se přes seznamku seznamujete poprvé, je hned pár situací, které by vás mohly překvapit. Věděla jste například o tom, že ne každý hledá na seznamce vztah? Někdo hledá příležitostný sex, další si chce povídat a poslední vám pouze posílat fotky svých domácích mazlíčků. Čert aby se v tom vyznal. Naštěstí pro vás jsme připravili seznam mužů, se kterými nemá smysl vyrážet ani na první schůzku. 

Sluneční brýle, pláž a moře

Má muž profilovou fotku ve slunečních brýlích, zatímco stojí na pláži a je do půl těla nahý? Pokud hledáte muže do vztahu, nejspíš by vás tento profil neměl vůbec zajímat. Fotku pravděpodobně fotila mužova žena, zatímco byli na společné rodinné dovolené. I zde je však možnost, že je single, na dovolené s kamarády – to ale nezjistíte, pokud se nezeptáte.

Esoterika, jóga a všeználek

Je hezké, když má muž koníček – pokud ale na seznamce narazíte na muže, který není schopen vůbec nic řešit, ale ani nic dělat, protože to za něj vyřeší vesmír a mluví o tom, že se vše děje z nějakého důvodu, nemá smysl se do ničeho pouštět. Takový člověk většinou snídá ranní rosu po cvičení jógy, k obědu vám připraví tofu na milion způsobů a nebude s vámi řešit běžné trable. Na druhou stranu – on má odpověď snad na vše.

Říká o sobě, jak moc je sympatický

Někdo mu někdy řekl, že působí sympaticky, on se toho chytil a teď to říká všem na počkání. Plus má nastudované vtipy ze všech různých filmů, které vytahuje na světlo světa v každou chvíli. Ano, občas i ve chvíli, kdy se to vůbec nehodí a není to vtipné. On se však směje – sám a myslí si, jak vtipný je.

Ital každým coulem

Je to Ital, pravděpodobně se jmenuje Matteo, Alberto nebo Fabio. A žije v Česku. Ano, v tom Česku, o kterém spousta Italů říká, jak jsou zde ženy tlusté, naše kuchyně není dobrá – ale i tak zde žije a snaží se učit česky. A nám ta zkomolená čeština připadá roztomilá. Vztah s takovým mužem by však roztomilý nebyl. Pravděpodobně ještě ve svých třiceti bydlí u matky.

Hipster, který připomíná spíše dřevorubce

Tento muž má vousy, pije latté s rostlinným mlékem a avokádo je jeho denní chleba. Když přidáte oblečení, se kterým by se nemusel stydět konkurovat dřevorubcům, barevné ponožky, o číslo menší kalhoty a o tři čísla větší košili, máte tendenci chovat se jako jeho matka a upravit ho, aby vypadal jako člověk.

Už jste na seznamce narazila na typ muže, který vás nepříjemně překvapil? Pokud ano, jak byste ho nazvala?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama