Módní trendy 2021 na scéně! Co se bude nosit a co si raději nepořizovat?

Gynex

Reklama

Čím si letos zpestřit šatník? Pokud si pokládáte tutéž otázku, je načase zhlédnout aktuální módní trendy pro rok 2021. K jejich odhalení došlo už ke konci loňského roku, do nabídky e-shopů se však zařadily až na počátku toho letošního. Pokud plánujete svou dosavadní sbírku oživit, prozradíme vám, co se bude nosit a po čem raději nesahat.

Pojďme nejdříve začít tím, co se nosit rozhodně nebude. Módní stylisté se nechali slyšet, že letos nadobro odzvoní klasické podobě ledvinek. Ledvinky během minulého roku zažily svůj velký návrat. Ovšem stejně jako v osmdesátých/devadesátých letech, se na žebříčku toho nejstylovějšího dlouho neudržely. Znovu tak upadnou do klidného spánku a je jen otázkou, jestli se z něj ještě někdy probudí.

Kožené kabáty však v módě zůstávají

Když už jsme zmínili osmdesátá, devadesátá léta, stojí za zmínění také kožené kabáty. I když nepatřily k tomu nejlehčímu, co jsme na sebe mohli obléknout, přesto jsme je s úsměvem na rtech nosili. Poté však také upadly do zapomnění – tedy nyní to vypadá, že jen na okamžik odešly ze scény. Letos se totiž opět dostávají na výsluní a nosit se budou víc než jakékoli jiné podoby tohoto kousku oblečení.

Pokud nechcete utrácet za pravé, kožené kabáty, povoleno je také nošení koženkových alternativ, která je nejen levnější, ale také lehčí. Svou pozornost upněte na modely s charakteristickými prvky vyzdvihujícími vaše sebevědomí a sílu osobnosti. Nesahejte po všední konstrukci nebo po ještě všednější struktuře střihu.

Metalické odstíny znovu v kurzu

Není tomu tak dávno, co se do módy dostaly metalické odstíny. Metalicky zbarvené lodičky či kabelky se nosily zhruba před dvěma až třemi lety, kdy se kombinovaly s náhrdelníky v podobě řetězů a kdy se tak vytvářel zajímavý, možná až rockový vzhled. Poté však zcela potichu odešly ze scény. Přestalo se o nich mluvit a v outfitech začaly dominovat jiné barvy. Nyní je však znovu jejich čas!

Pokud vám právě stříbrně zbarvené kousky chyběly, teď je opět můžete oprášit nebo jimi alespoň trochu zpestřit stávající šatník. Pořiďte si konkrétně módní doplňky v metalicky stříbrném provedení, které se nebojte zkombinovat s elegantní černou.

Teplákové soupravy jsou tím největším trendem

Mezi módní trendy 2021 se řadí jednoznačně teplákové soupravy. S příchodem nového typu koronaviru, se kterým přišla také doba karanténní a omezení pohybu, jsme začaly nosit jen pohodlné kousky oblečení. A jelikož jsme najednou neměly, kam stylové kousky nosit, tepláky se staly naším společníkem i při každodenních procházkách nebo občasné návštěvě našeho pracoviště. A tomu se podřídil i módní průmysl.

Snad nikdy v minulosti nebyla aktuální nabídka tepláků a teplákových souprav tak obrovská. Zahrnuje jak konzervativní střihy a barevná provedení, tak stylové výkřiky všech barevných odstínů. Stačí si jenom vybrat.

Tip: Vybírejte si oblečení podle tipu postavy, poradíme vám, jak na to.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama