Jste opakovaně zklamaná ze vztahu? Možná jsou za tím tyto důvody

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Měla jste smůlu v každém vztahu, kterým jste si zatím prošla? Možná existuje několik důvodů, proč tomu tak je. A některé z nich vás možná ani nenapadnou. Netýká se některý z těchto bodů i vás?

Chcete víc dostávat než dávat

Láska mezi partnery by měla proudit oběma směry. Měli bychom ji přijímat, ale také dávat. Pokud půjdete partnerovi vstříc se srdcem na dlani, nejspíš toho také víc získáte. Nemůžete jen pasivně čekat a stěžovat si, když sami pro změnu nic neuděláte.

Je zde proto, aby vás dělal šťastnou

Již několik let nejste spokojená se svým životem, ale i sama se sebou. A proto hledáte muže, který by vás spasil a udělal šťastnou. Jenže ani Superman by to nedokázal. Případná prázdná místa ve svém životě musíte umět vyplnit sama – bez pomoci ostatních. Teprve pak budete šťastná a muž toto štěstí posílí, nedokáže ho vytvořit sám.

Chcete pouze „pana Božského“

Jste krásná, vzdělaná, samostatná, aktivní, máte dobrou práci. A hledáte dlouhodobý vztah. Jenže se vám ho nedaří najít? A když už to vypadá nadějně, opět u svého protějšku narazíte na nedostatky. Zamyslete se nad tím, zda se jedná o skutečné nedostatky. Nebo zda nejste příliš náročná. Je muž, kterého jste si vysnila, realistický? 

Myslíte si, že mezi vámi musí být vše pouze růžové

Pokud chcete dlouhodobý partnerský vztah, musíte se smířit s tím, že vše nebude nonstop krásné a idylické. Hodně vztahů, které vypadají dokonale, dokonalé jsou. Ne kvůli tomu, že by se partneři nikdy nepohádali, ale proto, že za jejich vztahem stojí mnoho dřiny a společné práce. Před krizí a prvním problémem by se nemělo utíkat. Je to snadné řešení, ale ne vždy je tím nejlepším.

Předsudky (na druhou)

Pokud vám život dal přes prsty, chcete se podobné situaci vyhnout do budoucna, to je pochopitelné. S vašimi zážitky se však pojí předsudky, které si vytvoříte a začnete je vztahovat na všechny muže bez výjimky. Realita však nemusí být taková, jakou si vymyslíte. Snažte se na muže dívat jinak než doposud, třeba nejdete toho pravého.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama