Ještě jste se nedočkala? Víme, proč muži otálí s vyznáním lásky

Gynex

Reklama

Už jste spolu nějaký ten čas a je vám vedle toho druhého jedním slovem báječně. Vznášíte se na obláčku a máte pocit, že život nemá jedinou chybičku. Možná až na jednu – ještě vám neřekl, že vás miluje.

Ta dvě kouzelná slůvka chce slyšet každá žena. Bez výjimky. Jsou to přesně ta dvě slovíčka, která nás zahřejí u srdce, vypustí motýlky do břicha a ze kterých se nám podlomí kolena. Pokud jste spolu už nějaký ten pátek a všeho klape, celkem logicky se ptáte…proč se ještě nevyslovil?!

Ach ta nejistota, jestli cítíte totéž

Určitě se shodneme na tom, že začátky vztahu jsou jedny z nejkrásnějších chvílí. Nemůžete se dočkat každé další schůzky s vaším vyvoleným. Jen ho vidíte, kolena se mění v rosol a břicho vám zaplaví vlna třepetajících motýlků. A pak je tu ještě jedna věc – nepříjemná nejistota, jestli to samé, co vy cítíte k němu, cítí i on k vám.

Ráda byste slyšela slovíčka „miluji tě“, ale problém je v tom, že stále nepřichází. A vy se ptáte, jestli k vám vůbec něco cítí, jestli to není jen jednostranné a také chcete vědět, proč vám sakra ještě nevyznal lásku, když je to mezi vámi prostě boží?!

Důvod první: čeká, až se vyslovíte

Možná už jste dávno vyrostli z doby, kdy jste byli ve věku na hraní her. Jenže tohle je jedna z věcí, ve kterých muži často otálí právě proto, že jednoduše chtějí, aby to byla žena, která se vysloví jako první. Takže ačkoli už na hry jakéhokoli druhu možná máte vyšší věk, třeba se ten váš brouček nevyslovil právě proto, že jednoduše nechce být první.

Důvod druhý: neví, jak to správně uchopit

I tohle se nám ženám, které přeci jen dospíváme mnohem dříve nežli muži, může zdát trochu na hlavu, ale bohužel i tohle se děje – a to mnohem častěji, než bychom si přály. Pokud se váš protějšek ještě nevyslovil a vy jste od něho ještě neslyšela ta dvě krásná slůvka, může to být dáno i tím, že jednoduše neví, jak správně na to a jak vyznání lásky správně uchopit.

Důvod třetí: ještě nepřišel ten správný okamžik

My ženy se jistě shodneme na tom, že si možná nebudeme pamatovat, kdy přesně jsme s tímhle chlápkem prožily náš první orgasmus, ale zaručeně si budeme pamatovat, kdy a za jaké příležitosti nám poprvé řekl, že nás miluje.

Tohle zkrátka máme v sobě a tak nějak očekáváme, že ten okamžik vyslovení bude výjimečný. A třeba to je ten důvod, proč váš partner otálí – třeba ještě nepřišla ta správná chvilka.

Důvod čtvrtý: prožil nepříjemnou zkušenost

Stejně jako se v lásce umíme zklamat my ženy, umí to i muži. Ačkoli to neříkají tak nahlas a není pravidlem, že se s podobnými zkušenostmi dělí se svými kamarády, jako to děláme my ženy s nejlepšími kamarádkami.

Jenže je to tak – i muž může mít za sebou nepříjemnou zkušenost, například hodně bolestivý rozchod a tak zkrátka potřebuje trochu času, nežli udělá další krok a vyzná vám své city.

Tip: Přečtěte si také, co dělají lidé v páru, kde je skutečná láska

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama