Je to láska, nebo vypočítavost? Jak snadno odhalit, jestli vás partner miluje nebo využívá

Gynex

Reklama

Ať už jste s panem božským tři měsíce, rok nebo třeba deset let, možná i vás najednou přepadly pochyby. Čas od času nás ženy zkrátka dožene pocit nejistoty, kdy jednoduše pořádně nevíme, na čem vlastně jsme.

Máte vedle sebe muže, který vás bezmezně miluje? Je to ten pravý, který by vám snesl modré z nebe? Nebo žijete s partnerem, který je s vámi z pouhé vypočítavosti? A co když vás jen využívá, ale láska v tom není?

Ženy chtějí jistotu. Tak ho prokoukněte!

Pokud jde o vztahy, chce mít většina žen jistotu. Najde se jen hrstička těch, kterým je to vlastně jedno – jistě se shodneme na tom, že chceme vědět, jak to vlastně s naším drahým máme. Pokud i vy chcete mít jistotu, že vás miluje a pouze nevyužívá, pak ho prokoukněte. Prozradíme vám jak!

Bere vás se vším všudy

Každý jsme nějaký a každý z nás máme něco za sebou. Minulost změnit nelze a většina z nás dříve udělala něco, na co nyní nejsme zrovna pyšní.

Pokud vedle sebe máte člověka, který vás skutečně miluje, nelekne se žádného vašeho „kostlivce ve skříni“ – a to ani za předpokladu, že nějaké tajemství vypluje na povrch až po delší době, co budete spolu. Milující člověk vás bere se vším všudy, tedy včetně vaší minulosti a okamžiků, které třeba nejsou lichotivé. Muž, který ženu miluje, ji jednoduše nesoudí.

Tip: Přečtěte si také, jak poznáte, že je váš partner sobec

Vyvolává ve vás pocit, že za všechno můžete

Žijete po boku člověka, vedle kterého máte neustále ten nepříjemně dotěrný pocit provinilosti? Tak pozor – tohle je totiž druhá strana mince.

Pokud se vedle svého partnera, přítele nebo manžela neustále cítíte tak, že za všechno můžete a všechno je vaše vina, pak je možná na místě pochybovat o jeho lásce k vám. Muži, kteří nemají v lásce k ženě příliš jasno, se kolikrát chovají tak, že svoje chyby a přešlapy svalují na partnerku a ta se poté cítí neustále ve stresu a ačkoli se může přetrhnout, aby se miláčkovi zavděčila, jemu je to vždycky málo.

Jedná s vámi upřímně a narovinu

Mezi partnery by žádné téma nemělo být tabu. Ve vztahu by neměly být třinácté komnaty, o kterých se nemluví.

Jestliže jste si k sobě našla muže, který s vámi za jakékoli situace mluví naprosto upřímně a otevřeně, hýčkejte si ho a važte. Muži, kteří se nebojí mluvit o svých pocitech (ať už těch příjemných, nebo naopak těch nepříjemných) to s ženou myslí vážně. Pokud vás miluje, řekne vám pravdu za jakékoli situace, i kdyby to znamenalo, že se vám pravda líbit nebude. A to je projev upřímné lásky.

Nutí vás dělat kompromisy

Pokud ve vztahu nastane situace, kdy je potřeba udělat kompromis, mělo by být pro partnery samozřejmostí, že se budou v ustupování střídat.

V opačném případě to bohužel funguje jen jednostranně. Pokud vás váš protějšek nutí neustále dělat kompromisy a opakovaně jste to vy, kdo ve sporech ustupuje, pak si o jeho citech k vám nedělejte příliš valné iluze. Člověk, který musí mít vždy pravdu, vždy si musí za každou cenu vydupat svoje a z hádek musí nekompromisně odcházet jako vítěz, není ideálním parťákem pro život.

Tip: Zjistěte také, co dělají lidi v páru, kde je skutečná láska

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama