Jdete na první rande? Poznejte 4 signály, které značí předem ztracený vztah

Gynex

Reklama

První rande je klíčové v každém vztahu. Právě od první schůzky se bude odvíjet další průběh – anebo taky ne, když protějšek nebude stát za nic. Jak to ale bezpečně poznat už na prvním rande a nevyvíjet úsilí někde, kde to nemá cenu?

Chystáte se na první schůzku a je celkem logické, že jste nervózní. Každá chceme udělat ten nejlepší dojem a na přípravách před prvním rande si dáváme záležet.

Co když ale veškerá snaha přijde vniveč, protože na rande dorazí muž, který jednoduše nebude ten pravý? Prozradíme vám, jak to poznáte a ušetříte si tak zbytečné zklamání!

Nevěnuje vám pozornost

Když jdete s někým na první rande, tak nějak očekáváte, že bude mít oči jen pro vás. Přeci jen na první schůzce máte příležitost jeden druhého poznat a vzájemně se o sobě něco dozvědět. Co když vám ale muž, se kterým se vidíte poprvé, nevěnuje veškerou svoji pozornost?

Jasně. Nemusí viset doslova na každém slově, které vypustíte z pusy. Pokud si ale všímáte, že se často dívá do telefonu nebo se rozhlíží po okolí místo toho, aby se díval na vás, pak je něco špatně. V tom případě máte dvě možnosti: buď ho požádejte, aby vyprávěl o sobě, nebo se rovnou zvedněte a dejte takovému muži sbohem.

Zaplavuje vás komplimenty

My ženy si na sladké řečičky potrpíme, co si budeme povídat. Jen málokterá by si zacpala uši, pokud by jí nějaký muž sypal jednu lichotku z rukávu za druhou. Jenže ačkoli my ženy chceme slyšet sladká slůvka a komplimenty nám dělají dobře, nic se nesmí přehánět.

Co když budete mít první rande a váš protějšek vás doslova zaplatí lichotkami? Bude vás zbožňovat od prvního okamžiku a komplimentů během krátké chvíle vysloví tolik, že vás jimi začne spíše obtěžovat? Od takového protějšku raději ruce pryč.

Přijde pozdě a ani se neomluví

Snad každému se může stát, že nestihne přijít včas. I vám se to určitě někdy stalo a určitě ne jen jednou. Nikdy nevíte, co se stane zrovna během toho, co spěcháte na rande.

Pokud ale daný muž přišel na první rande pozdě a nedal vám o svém zpoždění vědět, pak byste se měly mít na pozoru. Podle vztahových koučů pozdní příchod bez upozornění, ba co hůře bez jediné omluvy, nepatří k dobrým znamením. Byla by přece slušnost napsat, že se zdržel místo toho, aby vás tam nechal čekat jako tvrdé Y, nemyslíte?

Vypráví vám o předchozím vztahu

Každý máme za sebou nějakou minulost. A do této minulosti s největší pravděpodobností patří i nějaké ty vztahy, které jsme prožili. Rozhodně o nich ale nemluvíme na prvním rande. Bývalí partneři totiž patří na seznam absolutních tabu, pokud jde o první schůzku.

Když se ale sejdete s mužem, který při každé příležitosti zmíní svoji bývalou partnerku a jejich vztah, pak se otočte na podpatku a šupem pryč. O daném muži to totiž vypovídá jediné: ještě se nevzpamatoval z rozchodu, nepřenesl se přes něho a není schopen jít dál. A cos takovým chlapem po svém boku?

Tip: Chcete na prvním rande zaujmout? Máme pro vás tipy, jak se na prvním rande chovat, aby došlo i na to druhé.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama