Jaký partner se k vám hodí dle znamení zvěrokruhu?

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Přemýšlíte o tom, jaký partner by se k vám hodil podle znamení zvěrokruhu? Pak se podívejte na náš dnešní článek, třeba vám poslouží jako malá inspirace. 

Beran 21.3. – 20.4.

Beran si bude hodně rozumět se Střelci. Ti jsou totiž otevření a dokážou se vám přizpůsobit. Rozumět si budete i se Lvem, který je sice stejně tvrdohlavý, ale bude to mezi vámi jiskřit. Další vhodné znamení je Vodnář, ten má společnou touhu nenechat se spoutat. Poslední vhodné znamení jsou Blíženci. Jsou to proměnlivé osoby, a tak se s nimi nikdy nebudete nudit. 

S Kozorohy, Váhami nebo Raky budete mít zřejmě konflikty, ale pro změnu by to pro vás byl vztahový protiklad. A víte, co se říká. 

Býk 21.4. – 21.5.

Společnost Panny je to, co potřebujete, s ní by byl vztah klidný, plný lásky a mohli byste se na sebe stoprocentně spolehnout. S Kozorohem vás čeká podobná jistota a hodně plánování. Ani s člověkem ve znamení Raka nešlápnete vedle. Rak o vás bude velmi pečovat. A Ryby vás zase povznesou výš, nebudete se tolik držet při zemi. 

Protikladná znamení, kde hrozí nejasnosti, jsou pro vás Vodnář, Štír nebo Lev.

Blíženec 22.5. – 21.6.

Pro vás je jako stvořený Vodnář, kde se přizpůsobíte navzájem a užijete si spolu každý den. Také s Váhami si budete dobře rozumět a mít si stále o čem povídat. Další možné spojení je se silným Beranem, který vám bude rovnocenný nebo se Lvem, který vás bude rád rozmazlovat.

Blíženci by se měli vyhnout Rybám, Střelcům nebo Pannám.

Rak 22.6. – 22.7.

Ryby jsou pro vás ty pravé, vaše spojení bude plné lásky, romantiky a citů, utvoříte pevný a hluboký vztah. Štír vás oslní, s Býkem vás čekají klidné dny. S Pannou budete mít své místo a stabilitu.

Váhy, Kozorozi a Berani – to není nic pro vás.

Lev 23.7. – 22.8.

S Beranem vás čeká soupeření a hádky, ale taky spousta vášně. Se Střelcem dosáhnete oddanosti ve vztahu. S Blíženci si budete rozumět po intelektuální stránce. S Váhou vás zase čeká vzájemné rozmazlování.

Vodnář, Býk a Štír – od těch se držte raději dál.

Panna 23.8. – 22.9.

Býk vám podlehne a nechá se organizovat. Kozoroh má s vámi společný praktický přístup k životu. Od Raka budete zahrnuti velkou láskou a od Štíra se dočkáte spousty vášně.

Moc si nebudete rozumět se Střelci, Rybami nebo Blíženci. 

Váhy 23.9. – 23.10.

Vodnáři jsou stvořeni přímo pro vás. S Blíženci vás čeká kopec srandy. Lvi vás oslní a budete pro ně mít slabost. Se Střelcem vás čeká vztah plný upřímnosti a volnosti.

Kozoroh, Beran, ani Rak nebudou příliš vhodná znamení. Vyvstanou konflikty častěji než s ostatními znameními. 

Zdroj: Freepik.com

Štír 24.10. – 22.11.

Pečující Rak, empatická Ryba, Panna a společné prožitky na emocionální úrovni, nebo pevný vztah s Kozorohem? Kdo bude ten šťastný?

A s kým by to moc neklapalo? S Vodnářem, Lvem a Býkem nenajdete dlouhodobě společnou řeč. 

Střelec 23.11. – 21.12.

Zábavní Berani, Lvi, které budete podporovat či snad lehký vztah s Váhou? A co třeba Vodnář? Sice zažijete pár konfliktů, ale také velkou chemii a obecně si budete rozumět.

Blíženec, Panna ani Ryba vám nedopřejí to, co potřebujete ke spokojenému životu. 

Kozoroh 22.12. – 20.1.

Býk, který vás nebude honit, Panna, se kterou to máte stejně ohledně citů či organizace. Štír vás dostane k větší vášni a Ryba vám pomůže porozumět vašim citům a objevit ty hluboko schované.

Dejte si pozor na Váhy, Berany nebo Raky. 

Vodnář 21.1. – 20.2.

Blíženci a Váhy – volnost ve vztahu, s Berany máte podobnou povahu, tak si budete rozumět. A se Střelci vás čeká upřímná láska i s pár výbuchy.

Od Býka, Lva a Štíra rychle pryč! 

Ryby 21.2. – 20.3.

S Raky máte hodně společného, se Štírem se svezete na vlnách vášně, Býk vám dodá na klidnosti a u Kozoroha oceníte pevnost a organizovanost.

Střelec, Panna ani Blíženec nejsou příliš vhodná znamení pro vztah.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama