Jak správně nalepit umělé řasy a jak vybrat vhodný tvar pro neodolatelný pohled

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

To, že nejsou vaše řasy dokonale husté, obvykle nijak nevadí. Pokud se ale někdy naskytne příležitost, kdy chcete zazářit s řasami jako mrkací panenka, je tu řešení. A tím jsou umělé řasy. Nejenže šetří váš čas, ale také jsou sexy. Víte, jak umělé řasy nalepit? A jak je vybrat?

Klasické umělé řasy

Zatímco některé klasické umělé řasy budou vypadat nanejvýš přirozeně, jiné dodají na efektu vašemu večernímu líčení. Tyto řasy jsou různě dlouhé, různě husté. Vhodné jsou pro ženy, které nemají strach přiznat, že nosí umělé řasy. Pokud vhodně zvolíte hustotu i délku, budete je moct nosit jak přes den, tak v noci na párty. Tyto řasy můžete často zastřihnout, takže si upravíte délku dle svých preferencí.

Jak nalepit umělé řasy

Umělé řasy zohýbejte dle tvaru svého očního víčka. Lepidlo používejte ideálně bílé, po zaschnutí bude průhledné a nebude hrozit, že budete mít víčka plná fleků jako v případě špatné manipulace s lepidlem černým. 

Toto lepidlo naneste v tenké vrstvě, nechte chvíli oschnout, pinzetou přiložte umělé řasy ke středu víčka, přitlačte a upravte ve vnitřním i vnějším koutku. Své řasy naličte předem. 

Sundání umělých řas je jednoduché – chytněte je ve vnějším koutku a pomalu strhávejte. Lepidlo nebude držet jako klasické vteřinové, pouze se změní v pevnější gel. Zbytky lepidla z víček snadno sloupnete, poté oči normálně odličte. Lepidlo setřete také z umělých řas, použijte k tomu určený odstraňovač.

Další typy umělých řas

Pokud se nechcete pouštět do lepení celých umělých řas, u nichž půjde poznat, že nejsou úplně vaše, máte i další možnosti. Mezi ně patří například nákup trsových řas, s nimiž můžete zahustit své vlastní řasy po celé délce horního víčka dle potřeby. Tyto řasy jsou vhodné pro začátečníky, protože se snadno aplikují, jsou nejvíc variabilní a vypadají velmi přirozeně.

Další variantou jsou magnetické řasy – ty se připevňují bez pomoci lepidla a k vašim vlastním řasám jsou ohleduplnější, nemluvě o faktu, že vydrží velmi dlouho.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama