Jak poznáte, že stále miluje svoji ex partnerku

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Máte nového partnera, milujete ho, ale nemůžete se zbavit pocitu, že ještě stále myslí na svou bývalou přítelkyni? Pak se podívejte na znaky, podle kterých poznáte, že v sobě ještě nemá bývalý vztah uzavřený.

Stále o ní mluví

I když nechcete, víte o jeho bývalé přítelkyni všechno – co ráda jedla, jakým způsobem spolu trávili volný čas. Ale i to, proč se rozešli. Samozřejmě se všemi podrobnostmi.

Pořád jí pomáhá

Ochota pomáhat lidem je samozřejmě dobrá vlastnost, ale pokud po něm neustále něco chce a on jí vždy vyhoví, nastává problém. 

Dělá jí doprovod

Svatba, pracovní schůzka, rauty, ale i jiné oslavy jsou chvílemi, kdy jí váš přítel dělá garde? Další špatný znak.

Je součástí její rodiny

Pokud s její rodinou vycházel dobře, je v pořádku, že je s nimi v kontaktu. Pokud spolu ale tráví pravidelné nedělní obědy, rodinné oslavy a další sešlosti, v pořádku to není. 

Je s ní v kontaktu

Pokud se rozešli před lety nebo v dobrém a rozchod byl oboustranný nápad, je nějaká míra kontaktu v pořádku. Jestliže je s ní v kontaktu téměř každý den, navíc se pravidelně schází, rozchod asi až tak vážný nebyl.

Má její věci

Nacházíte v jeho bytě společné fotografie, oblečení a další věci, které se nenamáhal odstranit? Pak ji ještě určitě nepustil z hlavy. Lidé po rozchodu většinou věci připomínající bývalé partnery likvidují.

Jsou nejlepší přátelé

V tomto případě by se vám měla rozsvítit varovná kontrolka. Nechce na ni zapomenout – a když s ní nemohl být jako partner, bude jí nablízku alespoň jako její nejlepší přítel. 

Srovnává vás

Necítíte se příjemně, protože neustále srovnává vaše a její vlastnosti? Nejenže je to vůči vám nefér, ale navíc vidíte, že ji pořád ještě nepustil z hlavy. Často pak máte pocit, že jste ve vztahu tři. 

Bere vás na stejná místa

Vzal vás na místo, kde se se svou bývalou přítelkyní poprvé setkali? Na výlet jste jeli tam, kde spolu byli i oni dva? Možná si to neuvědomuje, ale pořád na ni nezapomněl. Neustále oživuje vzpomínky na svůj minulý vztah.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama