Jak poznáte, že je váš partner připravený na ženění?

Zdroj: Pixabay.com

Gynex

Reklama

Je vaším snem pohádková svatba, ale váš partner se stále nevyjádřil? Žádný strach – žádat o ruku vy jeho nemusíte, i když v současnosti by to nemuselo být nic divného. Dejte si však pozor na zklamání – váš partner nemusí být na manželství ještě vůbec připravený. Víte, jak poznat, zda připravený je?

Už vás o této skutečnosti informoval

Muž, který je připravený založit rodinu a oženit se, postupně slevuje ze svých starých návyků, kam patří například každovečerní trávení svého času s kamarády, ale také snižující se spotřeba alkoholu, nemluvě o snižujících se výdajích za počítačové hry. V současnosti naopak myslí na budoucnost – zakládá si stavební spoření. Je spousta mužů, kteří v mládí vykřikovali, že se ženit nikdy nebudou, ale časem změnili názor.

Zvládá svoji finanční nezávislost

Ačkoliv si většina žen nebere muže kvůli penězům, nikdo nestojí o chlapa, který se nechá živit, protože se mu do práce zkrátka nechce. Pokud je muž bez vlastního příjmu, je téměř stoprocentně jisté, že nebude schopný postarat se o svoji rodinu, natož aby se ženil.

Zdroj: Pixabay.com

Chce se stát otcem

Chodíte se svým mužem ke kamarádkám, které už mají děti? Pak se podívejte, jak se na ně váš muž tváří. Obtěžuje jej dětský křik, a kdyby měl dítě přebalit, raději by utekl? Pak ještě připravený není. Pokud si však s dětmi zvládne hrát a z míry jej nevyvede ani ta plenka, je dost možné, že je připraven. A že z něj bude dobrý táta.

Jako manžel se chová už dávno

I když spolu zatím jen chodíte, před ostatními vypadáte jako manželský pár. Pokud je muž připraven na svatbu a ve vztahu s vámi se cítí dobře, začne se jako manžel chovat i bez svatby. Takový muž vás bez problému vezme nejen mezi své přátele, ale také do rodiny. Řeší s vámi nejen malichernosti, ale také důležité věci. I když spolu zatím bydlíte v pronájmu, zvažuje společnou hypotéku. Zkrátka vám dává najevo, že s vámi v budoucnosti počítá.

Způsobů, jak poznat, zda je váš partner připraven na svatbu, je mnoho. Občas je však potřeba zeptat se jej přímo – budete vědět, na čem jste a zda se někdy ženit vůbec chce.

Tip: Přečtěte si také, jak poznat, že ještě nejste připravena na vážný vztah.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama