Jak muži projevují lásku aneb jak poznáte, že k vám muž chová city

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Zjistěte, zda o vás muž opravdu stojí a sledujte signály, které dává najevo. Na co se zaměřit? Poradíme v následujícím článku.

Chce se s vámi často vidět

Sejde se s vámi i přes pracovní vytíženost, nedostatek času nebo změní plány jen proto, abyste spolu strávili několik hezkých chvil? Muž tímhle říká, že s vámi chce trávit každou volnou minutu a miluje vaši přítomnost. Tohle značí, že je vše na nejlepší cestě k romantickému vztahu.

Představuje vás blízkým lidem

Pokud vás začne seznamovat s kamarády, kolegy nebo rodinou, máte vyhráno. Dává tak najevo, že vás vnímá jako blízkou osobu a stojí o to, abyste ho opravdu poznala a seznámila se s důležitými lidmi v jeho životě. Je připraven všem říct, co pro něj znamenáte a jak moc jste výjimečná. Vážný vztah na sebe nenechá dlouho čekat.

Svěřuje se

Říká vám podrobnosti, které jen tak někdo neví? Snaží se vystoupit ze své komfortní zóny a mluví o klíčových momentech v dosavadním životě, problémech a věcech, které ho negativně či pozitivně ovlivnily? Chce, abyste o něm věděla co nejvíce informací a poznala ho se vším všudy. Nestydí se před vámi vytáhnout svou možná bouřlivou minulost a projevuje vám důvěru.

Je pozorný

Chce vám zlepšit den růží, čokoládou nebo jinou drobností, kterou máte ráda? Stará se a zajímá, to značí, že mu záleží na tom, abyste byla šťastná. Jedním z dalších projevů je například všímavost, komplimenty a celková pozornost. Pochválí vám make-up, všimne si změny účesu nebo zkrátka ví, co milujete.

Snaží se o doteky

Všímejte si nenápadnějších kroků, jako například objetí, pusa na přivítanou či rozloučenou, letmé doteky rukou a pohlazení. Tyto důvěrné projevy lásky jsou mnohdy náznakem intimity a toho, že vám chce být na blízku a cítit vzájemné doteky.

Zajímá se

Je zvědavý, jak bylo dnes v práci, ve škole nebo zkrátka, co jste dnes dělala. Zajímají ho podrobnosti, poslouchá vás a chce slyšet, co si doopravdy myslíte nebo cítíte. Pamatuje si váš poslední rozhovor a vzpomíná si na důležité informace, které jste mu sdělila, nebo se sám od sebe ptá, co je nového? Tohle je opravdová láska, můžete si být jistá, že k vám chová silné city.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama