Chcete vypadat stále upraveně? S našimi tipy budete

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Určitě máte ve svém okolí ženu, která vypadá neustále upraveně a hezky. A nezáleží, kdy a kde se s ní setkáte. A nezáleží ani na tom, jak je oblečená. A stejně se vedle ní cítíte jako trhan. Chcete působit stále upraveně i vy? Pak následujte naše tipy.

Pečujte o své tělo

Chcete vypadat neustále upraveně? A to i bez toho, abyste domu věnovala speciální pozornost? Pak o sebe musíte pečovat. Po sprše nezapomínejte na hydratační mléko, starejte se o své obočí, pravidelně se depilujte, myjte si vlasy, používejte parfém, upravujte si nehty. Nezapomínejte ani na čisté zuby.

Noste upravené vlasy

Upravené vlasy mají mnohem větší moc, než se na první pohled zdá. Ne vždy je musíte upravovat desítky minut, často pomohou i malé detaily. Když nemáte čas na nic jiného než culík, použijte zajímavou sponku, nebo omotejte pramen vlasů kolem gumičky. Když nemají vaše vlasy svůj den, udělejte si drdol. Máte neposlušné prameny? Upravte je kulmou.

Oblečení by mělo být ve formě

Nemusíte mít oblečení od drahých značek, stačí mít pár obyčejných a jednoduchých kousků. Mnohem důležitější je, aby bylo čisté a ve formě. Až bude oblečení plné žmolků, vybledlé, vytahané nebo děravé, nenoste ho. I když nesnášíte žehlení, některé kousky to potřebují.

Vy a vaše doplňky

Doplňky mají velkou moc – díky nim působíte, že jste svému vzhledu věnovala pozornost, i když to tak třeba nebylo. Jemný náhrdelník ve výstřihu, náramek na ruce nebo hezký prsten mají velký efekt. Skvěle vypadá také hedvábný šátek na kabelce, řetízek na noze, ale i pěkné náušnice.

Nepřehánějte to s make-upem

Ptáte se, proč ta žena vedle, která má takřka neviditelný make-up, vypadá lépe než vy, která jste před zrcadlem strávila hodinu? Inu, méně je někdy více. Stačí, když sjednotíte tón své pleti, dodáte si trochu barvy tvářenkou, lehce vyplníte obočí a zvýrazníte řasy. Na rty naneste obyčejný balzám, vyzkoušet můžete i výraznější rtěnku.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama