Čeká vás rande? Víme, co byste měla udělat, aby došlo i na další

Zdroj: Pixabay.com

Gynex

Reklama

O tom, co byste na rande dělat neměla, se toho za posledních pár let napsalo opravdu hodně. My jsme se dnes rozhodli jít proti proudu – řekneme vám totiž, co byste naopak dělat měla pro to, aby rande dopadlo dobře. Ideálně pak, aby následovalo i rande druhé, třetí – dál už to znáte.

Buďte sama sebou za každých okolností

Je normální, že chcete na první schůzce svého potencionálního partnera zaujmout. Rozhodně však nemá smysl, abyste se chovala úplně jinak, než jaká doopravdy jste. Nesnažte se nijak přetvařovat. Představte si, že budete pokračovat vztahem – dřív či později pravda vyjde najevo a váš partner by se mohl divit, vedle koho se najednou probudil. Vyhněte se tomu, že bude partner zklamaný tím, že jsou některé věci úplně jinak, než jak původně vypadaly.

Mluvte o sobě tak, aby vás mohl poznat

I když se na prvním rande nedoporučuje mluvit o svatbě a dětech, rozhodně to neznamená, že byste spolu neměli mluvit vůbec. Naopak spolu mluvte – nejen o něm, ale i sama o sobě. Na prvním rande mu sice nemusíte říkat svoje rodné číslo a počet milenců z minulosti, pokud mu ale řeknete základní informace, budete hned vědět, zda si budete vzájemně vyhovovat. Mluvte o svých koníčcích, oblíbené muzice a filmech. Klidně se mu svěřte, kam byste se ráda podívala.

Tip: Čtěte také, jak poznáte, že je váš partner sobec a nenaleťte tomu nepravému.

Zdroj: Pixabay.com

Ptejte se ho i na něj

Při všem tom povídání ale nezapomínejte na to, že jste na vaší schůzce dva. Proto nemluvte jen sama o sobě, ale také o něm. Dejte svému protějšku dostatek prostoru na to, aby vám o sobě něco prozradil. Ptejte se ho na věci, které vás zajímají. Bude mít pocit, že vám není lhostejný. Nemluvě o tom, že i vy získáte informace, podle nichž se budete moct rozhodnout, zda budete chtít vyrazit i na další schůzku.

Samostatnost je důležitá

I když se ještě v současnosti nemůžete sejít na večeři v restauraci, rozhodně to neznamená, že si nemůžete vyjít na procházku a koupit si něco dobrého k jídlu po cestě. Většinou se pak stává, že muž za ženu na první schůzce zaplatí – dávno to ale není mužská povinnost. I když se jedná o první schůzku, trvejte na tom, že si účet můžete rozdělit. Ukažte mu, že jste samostatná a nechcete jej využívat.

Jistě už za sebou máte pár prvních schůzek – co se vám na nich osvědčilo dělat, a co naopak nedělat?

Tip: Začínáte nový vztah? Zjistěte, jak poznat, že vztah nebude fungovat.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama