6 tipů na zimní rande s přítelem

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Přemýšlíte, kam můžete vyrazit se svým partnerem na rande v době, kdy sluníčko nesvítí a zem přikryla sněhová pokrývka? Máme pro vás 6 tipů na zimní rande s přítelem (nebo manželem).

Tip č. 1: Motýlí dům

V ulici Na Příkopě v hračkářství Hamley´s se otevřel na ploše o rozloze 150 metrů čtverečních Motýlí dům Papilonia, kde najdete přes 600 exotických motýlů. Třeba budete mít štěstí a uvidíte, jak se z kukly vyklube nový motýl.

Tip č. 2: Lední brusle

Chcete si užít trochu romantiky? Jen si to představte – zachumláte se do teplého oblečení, projdete si vánoční trhy, dáte si teplý punč nebo svařák, a pak si půjčíte brusle na led a vyrazíte na nejbližší kluziště, kde si ruku v ruce užijete trochu společně stráveného času.

Tip č. 3: Sauna

K velmi oblíbeným párovým aktivitám patří relax ve wellnessu. Udělejte něco pro své zdraví i vztah a vydejte se s partnerem do sauny. Užívat si můžete jak klasickou finskou, tak i parní saunu. Když se vám nebude chtít do veřejné sauny ve vašem městě, můžete si zamluvit privátní relax, kde budete pouze vy dva.

Tip č. 4: Muzeum čokolády nebo voskových figurín

Poměrně nedávno se v Praze otevřel dům Madame Tussauds v Celetné s desítkami voskových figurín. Kousek vedle je Chocotopia, což je muzeum čokolády. Pokud si chcete užívat zimní rande v teple, jsou zajímavá muzea tím pravým.

Tip č. 5: Vydejte se do aquaparku

Sbalte si ručníky, plavky a vydejte se se svým partnerem do aquaparku. Kromě toho, že si zaplavete v bazénu a vyblbnete se na tobogánech, se můžete prohřát v sauně, ale také si odpočinout ve vířivce. 

Tip č. 6: Užijte si pobyt v přírodě

Co kdybyste si vyčlenili celý víkend sami na sebe a vydali jste se s partnerem na odpočinkový pobyt? Pokud milujete pohodlí a relax, můžete si užít víkend v luxusním hotelu, kde bude wellness a vynikající restaurace. Milovníci přírody a klidu mohou vyzkoušet netradiční ubytování, například dům na stromě, posed a podobně.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama