6 tipů na místa, kam si zajít na rande sama se sebou

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Máte po rozchodu a začínáte si užívat svou nově nabytou svobodu? Nebo váš partner odjel s kamarády na pánskou dovolenou a přemýšlíte, co podniknete vy? Nebo se doma nudíte a kamarádky nemají čas? Ať už je vaše situace jakákoliv, na rande si můžete vyrazit i sama se sebou. A kam?

Vyjděte si do kina

Všimla jste si, že v kině dávají film, na který se dlouho těšíte, ale není nikdo, kdo by šel s vámi? Žádný problém. Na tom, že půjdete sama, není nic divného – pokud máte strach, že se na vás bude někdo divně dívat, hoďte tyto myšlenky za hlavu. V kině bude tolik lidí, že si nikdo nevšimne, že jste tam sama. Nemluvě o tom, že si film pořádně užijete.

Také milujete tanec?

Pokud ráda tančíte, milujete společnost lidí a dobré koktejly, je na čase vyrazit do klubu. Ano, klidně i sama. Když se zadaří, kromě tancem nabitého večera možná narazíte na někoho, s kým si budete dobře rozumět. A pokud nepatříte mezi lidi hledající vztah po nocích v klubech, minimálně si můžete udělat nové přátele.

Dovolená v zahraničí pro sólo cestovatelky

I na dovolenou můžete vyrazit sama – pokud s tímto způsobem cestování nemáte žádné zkušenosti, můžete si projít nejrůznější blogy zaměřené na toto téma. Na internetu je jich hodně. Před sólo cestováním si vždy zkontrolujte, zda je pro vás vaše cílová destinace bezpečná, naplánujte si program a vydejte se na dobrodružství.

A co zajímavý kurz?

Ať už si chcete vyzkoušet uvařit něco speciálního, naučit se nový jazyk (který se vám bude hodit na vaší vysněné dovolené) nebo byste si ráda něco namalovala, může pro vás být dobrou volbou nějaký zajímavý kurz. Ty nejsou pouze pro páry, ale také pro jednotlivce. Malování, vaření, učení, ale i tanec nebo zumba. Je jen na vás, co si vyberete.

Běžte si zaplavat

Přiznejte si to – když jdete do bazénu s partnerem nebo kamarádkou, nezaplavete si tolik, kolik byste chtěla nebo potřebovala. Tím, že vyrazíte sama, získáte dostatek času na příjemný i užitečný pohyb.

Kam chodíte sama vy?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama