5 věcí, kterých si muži všímají na ženách. Víte o nich?

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

I když to tak občas nevypadá, muži si umí všímat detailů. Tyto detaily jsou mnohdy překvapivé – o to víc, když se týkají vás, vašeho vzhledu nebo vlastností. To, že si většina mužů všímá ženské postavy, proporcí, pleti či vlasů, vás jistě nepřekvapí. Na co dalšího se však muži zaměřují?

Pozor na zanedbané zuby

Pokud máte poškozené zuby, nebo vám jich dokonce pár chybí, nebudete působit důvěryhodně a přitažlivě. Pokud máte černé zuby, případně je překrývá silná vrstva zubního kamene, nezachrání to, jak působíte, ani dokonalá postava. Pokud jste krásná, ale jen do chvíle, než se usmějete, je na čase začít tento problém řešit.

Ven jen v čistých botách

Dobrým dojmem nebudete působit ani v sešlapaných a špinavých botách. Ty v mužích probouzí pocit nedbalosti, ale i laxnost k čistotě. A jistě budete souhlasit, když řekneme, že každá žena dá přednost čistému a upravenému mužovi. Tak proč by to z jejich strany mělo být jinak?

Jaká je barva a styl vašeho oblékání?

Na barvách není nic špatného. Pokud na rande nevyrazíte ve žlutých kalhotách s červenými puntíky a nedoplníte je fialovým topem s modrými květy. Přehnaná barevnost může vypadat děsivě. Nezapomínejte na to, že i jednotlivé barvy mají svůj psychologický význam. Zatímco v červených šatech budete vypadat vášnivě, bílé budou působit nevinně.

Odradit mohou také nehty

Je spousta mužů, kteří se při seznamování dívají na nehty své potenciální druhé polovičky. Zatímco jedni preferují upravené a nalakované nehty, jiní dávají přednost přirozenosti. V obou případech však platí, že špinavé a extrémně dlouhé nehty nezaujmou nikoho. Pozor si dejte také na okousané nehty.

Pozor na vaši vůni

I přitažlivá žena bude ostatní odrazovat, pokud se za ní potáhne vtíravý a přeslazený parfém. Navíc v množství, které rozhodně nebude příjemné. Většina mužů dává přednost jemným vůním, některým stačí vůně mýdla a čistota.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama