5 tipů na hry, které si můžete zahrát při dlouhých večerech

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

K tomu, abyste se s partnerem nebo rodinou zabavila, nemusíte neustále chodit do kina, na večírky nebo na výlety. Někdy si můžete užít spoustu zábavy i doma. Pokud přemýšlíte, jak vyplnit svůj volný čas s partnerem nebo dětmi, máme pro vás několik tipů.

Snažte se rozesmát lidi kolem vás

Tato hra je vhodná zejména na oslavy narozenin, svátků, ale třeba i Silvestra. Vyberte si ve skupině člověka, kterého budete chtít rozesmát. Ten se musí napít vody a nechat ji ve svých ústech. Zatímco se bude snažit udržet kamennou tvář, vy se ho budete snažit rozesmát tak, aby nevydržel a voda mu „vystříkla“ z pusy ven.

Kdo, s kým a proč?

Tato hra je jednoduchá, je to taková menší hloupost, která zabaví na hodně dlouho. Je to součást her na různých dětských akcích, ale klidně i na teambuildingu. K této hře potřebujete pouze tužku a papír. Každý hráč napíše na papírek jedno slovo, papírek přeloží a předá hráči vedle sebe. Takto si papírky několikrát vyměníte. A nakonec se můžete smát nad divnými větami, které jste byli schopni vymyslet.

Ideální je psát v tomto pořadí: přídavné jméno, podstatné jméno, sloveso – poté přidejte, z jakého důvodu danou činnost vykonává, s čím a proč.

Hádejte písničky a filmy

K této hře vám stačí mobil s připojením k internetu. Pustíte nějakou hudbu a ostatní budou muset hádat, co je to za písničku. Je na vás, zda budou muset říct pouze název písničky nebo i interpreta. To stejné si můžete zahrát s hláškami z filmů.

Hádejte, co držíte v ruce

K této hře potřebujete pouze šátek, kterým vždy jednomu z vás zavážete oči. A potom ještě odvahu, pokud jsou vaši kamarádi zákeřní vtipálci. Právě kamarádi vám budou do ruky dávat vše možné i nemožné. A vy budete hádat, co to je.

Dabujte

Pusťte si svou oblíbenou pohádku nebo film, ale bez zvuku. Posaďte se k televizi a začněte dabovat každý jednu postavu. Uvidíte, že příběh, který znáte několik let, dopadne najednou úplně jinak.

Jaká je vaše oblíbená hra?

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama