5 tipů na dárky k Valentýnu, které potěší

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Valentýn je svátek lásky a romantiky. Pokud hledáte dárek pro svého partnera nebo partnerku, může to být náročné, zejména pokud nevíte, co by je potěšilo. Zde je pět tipů na dárky k Valentýnu, které potěší téměř každého.

Květiny

Květiny jsou tradičním dárkem k Valentýnu a stále zůstávají velmi populární. Můžete zvolit růže, tulipány nebo jiné květiny, které váš partner nebo partnerka milují. Pokud nevíte, co preferují, vybírejte mezi růžemi, které jsou symbolem lásky a vášně. Hezky ale může vypadat i netradiční květina – třeba ve formě lučního kvítí. Některé muže potěší květina z uzenin.

Personalizované dárky

Personalizované dárky jsou v poslední době stále populárnějšími. Můžete si nechat vytvořit kávový hrníček s vlastním obrázkem nebo se jménem vašeho partnera. Kromě toho můžete darovat personalizované puzzle s vaším společným fotem, fotoknihu plnou společných zážitků, nebo dokonce i personalizované láhve s alkoholem, což by bylo ideální, pokud je váš partner milovník whisky, vína či piva.

Wellness balíčky

Všichni milujeme trochu odpočinku a relaxace, Valentýn tak může být perfektní příležitostí pro to, aby si váš partner či partnerka užili nějakou příjemnou wellness proceduru. Balíčky s masážemi, koupelemi, aromaterapií nebo saunováním jsou ideální pro ty, kteří si chtějí dopřát chvíli relaxu. Příjemný může být také prodloužený wellness víkend ve dvou.

Předměty z kvalitních materiálů

Kvalitní věci jsou vždy dobrým dárkem. Pokud víte, že vaše polovička miluje kvalitní věci a nemá problém si za kvalitu připlatit – například u oblečení, můžete jí věnovat třeba hezký kašmírový svetřík, koženou kabelku nebo kvalitní lněné šaty.

Společný zážitek

Dárek nemusí být vždy nějaký předmět. Společný zážitek může být mnohem cennější. Pokud víte, že má vaše polovička ráda dobrodružství, je zde možnost zážitkového dárku – například let balónem, adrenalinové sporty nebo romantická večeře ve vyhlášené restauraci.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama