5 tipů na aktivity, které můžete dělat v zimě

Zdroj: Freepik.com

Gynex

Reklama

Zima začíná – aktivity, které jsme dělali v létě, už dělat nemůžeme. A byla by škoda, kdybychom trávili celou zimu v posteli pod dekou. Přemýšlíte, jaké aktivity můžete dělat i v zimě? Máme pro vás 5 tipů!

Jděte si číst

Pokud patříte ke knihomolům, jistě jste si užívali četbu i během léta a podzimu. Zima ale svádí k četbě i ty, kteří knihám moc neholdují. Když je venku sychravo, uvařte si vynikající čaj, sedněte si na gauč, zachumlejte se do deky a pusťte se do čtení zajímavých příběhů.

Užijte si svařené víno nebo horkou čokoládu

Vůně skořice, svařeného vína a čokolády k zimě zkrátka patří. Tak proč nespojit příjemné s užitečným? Oblečte se a jděte si udělat procházku městem – můžete vyrazit třeba na vánoční trhy. Nejenže uděláte něco pro své zdraví (procházka), ale také si pochutnáte na punči s trdelníkem.

Dejte si horkou koupel

Jsou věci, které si užijete zejména v zimě – a mezi ně patří horká koupel. Tu byste si během léta určitě neužili. Vytvořte si doma kouzelnou lázeň plnou aromatické pěny, soli do koupele, vonných svíček a relaxační hudby. Když se k vám přidá i partner, můžete si užít romantický večer. 

Večer ve společnosti her

Hrami nyní nemyslíme hry na počítači nebo herní konzoli, ale hry deskové nebo karetní. Zkuste pozvat celou svou rodinu, upečte sušenky nebo koláč a zasedněte s trochou svařeného vína společně ke stolu. Když se při tom pustíte do konverzace se svými nejbližšími, společně strávený čas si užijete.

Zacvičte si

Přinutit se k pohybu, když byste nejradši leželi, není nic jednoduchého. Zkuste se ale domluvit s kamarádkou nebo partnerem a vydejte se na bazén, do posilovny, ale klidně i na kluziště.

Sdílet na Facebooku

Arganový olej

Reklama